×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LEVEL zainaugurował loty z Paryża


Niskobudżetowy przewoźnik LEVEL zainaugurował w poniedziałek (02.07) swoje pierwsze połączenie z lotniska Orly w Paryżu.


Inauguracyjnym rejsem do Montrealu ze stolicy Francji wyruszyło, według informacji przekazywanych przez linię lotniczą, ponad 300 pasażerów. Dzień później, tj. we wtorek 03.07, zainaugurowano natomiast loty na Gwadelupę - do Pointe-a-Pitre. Kolejne zapowiedziane dotychczas kierunki - Fort-de-France i Newark - będą obsługiwane z początkiem września.


Cieszymy się, że możemy rozpocząć loty z naszego drugiego europejskiego miasta. LEVEL radzi sobie naprawdę dobrze i wyprzedza nasze oczekiwania na wszystkich rynkach - mówił Willie Walsh, dyrektor generalny IAG.

Walsh przy okazji inauguracji przypomniał także o ogłoszonej przed kilkoma dniami bazie w Wiedniu:

Będziemy nadal inwestować w LEVEL i dążyć do przyspieszenia jego rozwoju. W ubiegłym tygodniu ogłosiliśmy nową bazę w Austrii, która ruszy od 17 lipca. Dzięki niej będziemy latać z Wiednia do 14 europejskich miast - dodał Walsh.

LEVEL obsługuje już połączenia z bazy w Barcelonie - ze stolicy Katalonii lata do Bostonu, Buenos Aires oraz Oakland.

fot. LEVELgość_7c84a - Profil
gość_7c84a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie