×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kraków: W terminalu powstała strefa kibica


Wychodząc na przeciw zainteresowaniu związanemu z rozpoczynającymi się w czwartek (14.06) Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej, lotnisko w Krakowie zdecydowało się uruchomić w terminalu ogólnodostępną strefę kibica.


Jak tłumaczą przedstawiciele lotniska w komunikacie prasowym, decyzja o uruchomieniu strefy kibica podyktowana była doświadczeniami z Euro 2016, podczas którego pasażerowie często pytali pracowników lotniska o wyniki meczów, pytając o możliwość obejrzenia rozgrywek na monitorach znajdujących się w terminalu pasażerskim.


Specjalnie przygotowane miejsce znajduje się na lotniskowej antresoli obok restauracji Eat&Fly. Kibice znajdą tu oprócz telewizora pufy w kształcie piłek oraz trzy stanowiska do gry w piłkarzyki. Aby dodać "strefie" charakterystycznej atmosfery, całość została wyłożona sztuczną murawą.


Pracownicy lotniska zapewniają, że mecze będzie można obejrzeć również na siedmiu monitorach w terminalu (w strefie odlotów oraz w hali odbioru bagażu).

fot. Kraków Airportgość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie