Thomas Cook reklamuje sieci hotelowe na samolotach

17 maja 2018 08:58
Thomas Cook Airlines reklamuje sieci hotelowe należące do grupy Thomas Cook.
Reklama
Od maja na jednym z airbusów A321 znalazła się reklama marki SENTIDO Hotels & Resorts. Sieć jest jedną z ośmiu marek hotelowych należących do grupy Thomas Cook, oferujących hotele 4- i 5-gwiazdkowe dla wymagających klientów.

Marka SENTIDO jest dobrze znana także polskim turystom. W letniej ofercie należącego do grupy biura Neckermann Podróże znalazło się 46 tego typu hoteli.

Z kolei inna maszyna typu airbus A321 będzie promować nową markę hotelową Cook's Club, którą grupa wprowadziła na rynek w kwietniu tego roku. Pierwszy obiekt tej sieci zostanie otwarty na Krecie w Hersonissos w czerwcu i już mogą go rezerwować polscy klienci. Do następnego lata touroperator planuje uruchomić kolejnych 15 hoteli pod marką Cook’s Club.

- Obie wersje wyglądają fantastycznie i cieszymy się, że w ten sposób możemy promować nasze marki - powiedział Christoph Debus, dyrektor ds. linii lotniczych w Thomas Cook Group. - W ramach intensywnego programu letniego będziemy latać do wielu nowych miejsc m.in. do Seattle i Phoenix, do Dubrownika, Salonik i na Maderę.

- Dzięki własnym markom hotelowym możemy zaoferować klientom niezapomniane wakacje dostosowane do ich potrzeb i pragniemy, aby doświadczyli tego już od wejścia na pokład naszych samolotów. – powiedział Ingo Burmester, dyrektor generalny Hotels & Resorts. - Naszą strategią jest poprawa jakości marek hotelowych, których obecnie mamy osiem. Kluczowy jest także rozwój linii lotniczych - dodaje Burmester.

Samolot w malowaniu SENTIDO będzie latał z Niemiec z bazy w Dusseldorfie, natomiast samolot reklamujący Cook’s Club z Wielkiej Brytanii, z bazy w Manchesterze.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy