×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Szczecin: LOT uruchomi czwartą rotację dziennie do Warszawy


LOT zaoferuje pasażerom od 27 maja br. cztery połączenia dziennie ze Szczecina do Warszawy. Nowa rotacja została już wprowadzona do systemu rezerwacyjnego przewoźnika.


Dodatkowe loty na trasie Warszawa - Szczecin będą odbywać się według następującego rozkładu:
  • LO 3937 Warszawa 22:55 - 00:05 Szczecin (1234567)
  • LO 3938 Szczecin 5:45 - 6:50 Warszawa (1234567)
Nowa rotacja będzie dużym ułatwieniem zwłaszcza dla podróżujących w sprawach biznesowych. Z końcem maja pasażerowie będą mogli wylecieć do Warszawy wczesnym rankiem, a do Szczecina wrócić jeszcze tego samego dnia, późnym wieczorem.


Poranny wylot ze Szczecina doskonale łączy się ze wszystkimi kluczowymi porannymi wylotami z Warszawy, dzięki czemu po zaledwie kilkudziesięciu minutach przesiadki na Lotnisku Chopina, pasażerowie mogą udać się dalej w podróż do Paryża, Frankfurtu, Londynu, Mediolanu, Brukseli, Pragi, Budapesztu i wielu innych miast. Dzięki przemyślanemu rozkładowi w taki sam sposób będzie można jeszcze tego samego dnia wrócić do Szczecina – mówi Rafał Milczarski, prezes Polskich Linii Lotniczych LOT.

To połączenie, na które czekało wielu pasażerów podróżujących ze Szczecina do Warszawy w celach biznesowych i turystycznych – dodaje Tomasz Hinc, wojewoda zachodniopomorski.

Według danych polskiego przewoźnika, liczba pasażerów podróżujących między Szczecinem a Warszawą nieustannie rośnie. W 2017 roku – przy 3 rejsach dziennie – z usług LOT-u na tej trasie skorzystało prawie 120 tys. osób, z czego przeważająca większość, przesiadała się w Warszawie na dalsze rejsy. Wśród najpopularniejszych kierunków oprócz Warszawy są Kraków, Rzeszów, Toronto, Kijów, Nowy Jork i Chicago.

Wszystkie rejsy rozkładowo będą obsługiwane przez samoloty typu Bombardier Q400.

fot. Piotr Bożykgość_c2218 - Profil
gość_c2218
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie