×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Dni otwarte w centrum IT we Wrocławiu


Ryanair poinformował wczoraj (12.04) o pierwszym polskim "hackatonie" w centrum IT Ryanaira we Wrocławiu – Travel Labs Poland w dniach 12 i 13 maja 2018 r.


Cieszymy się bardzo mogąc udostępnić najlepszym programistom nasze podstawowe pliki API i przekonać się, co mogą z nimi zrobić. Zadanie jest proste – być kreatywnym. Chcemy, aby uczestnicy mogli zetknąć się z prawdziwymi korporacyjnymi zadaniami. Na zwycięzców hackatonu czekają wspaniałe nagrody - powiedział John Hurley, dyrektor technologii w Ryanair.

Hackaton odbędzie się w nowoczesnym biurze Travel Labs w centrum Wrocławia. Ryanair otworzy dostęp do podstawowych plików API przed najlepszymi i najzdolniejszymi programistami, zaprosi ich także do pokazania, co mogą zrobić z technologią. Wśród uczestników rozlosowane zostaną również wspaniałe nagrody. Najlepsi kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną do Travel Labs Poland we Wrocławiu.


W naszym biurze Travel Labs we Wrocławiu pracuje już ponad 200 specjalistów w branży cyfrowej i informatycznej. W tym roku zwiększymy liczbę pracowników Travel Labs we Wrocławiu, Dublinie i Madrycie do 750. Serdecznie zapraszamy wszystkich ambitnych programistów. To doskonały moment na pokazanie nam, co możecie zrobić - dodał Hurley.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_c2218 - Profil
gość_c2218
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie