×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Dni otwarte w centrum IT we Wrocławiu


Ryanair poinformował wczoraj (12.04) o pierwszym polskim "hackatonie" w centrum IT Ryanaira we Wrocławiu – Travel Labs Poland w dniach 12 i 13 maja 2018 r.


Cieszymy się bardzo mogąc udostępnić najlepszym programistom nasze podstawowe pliki API i przekonać się, co mogą z nimi zrobić. Zadanie jest proste – być kreatywnym. Chcemy, aby uczestnicy mogli zetknąć się z prawdziwymi korporacyjnymi zadaniami. Na zwycięzców hackatonu czekają wspaniałe nagrody - powiedział John Hurley, dyrektor technologii w Ryanair.

Hackaton odbędzie się w nowoczesnym biurze Travel Labs w centrum Wrocławia. Ryanair otworzy dostęp do podstawowych plików API przed najlepszymi i najzdolniejszymi programistami, zaprosi ich także do pokazania, co mogą zrobić z technologią. Wśród uczestników rozlosowane zostaną również wspaniałe nagrody. Najlepsi kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną do Travel Labs Poland we Wrocławiu.


W naszym biurze Travel Labs we Wrocławiu pracuje już ponad 200 specjalistów w branży cyfrowej i informatycznej. W tym roku zwiększymy liczbę pracowników Travel Labs we Wrocławiu, Dublinie i Madrycie do 750. Serdecznie zapraszamy wszystkich ambitnych programistów. To doskonały moment na pokazanie nam, co możecie zrobić - dodał Hurley.


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.


Reklama


Booking.com
gość_821bc - Profil
gość_821bc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie