Wizz Air: Z Tuzli do Baden-Baden

15 marca 2018 09:18
Wizz Air ogłosił dziś (14.03) uruchomienie nowego połączenia z Tuzli do Baden-Baden w Niemczech. To 15 trasa przewoźnika z tego portu lotniczego.
Reklama
Od 18 czerwca przewoźnik uruchomi dwa loty w tygodniu do Baden-Baden według następującego rozkładu:
  • Tuzla - Baden-Baden
  • Tuzla 10:45 - 12:35 Baden-Baden (1---5--)
  • Baden-Baden 13:05 - 14:50 Tuzla (1---5--)
- Ogłoszenie dziś naszej 15 trasy z Tuzli podkreśla nasze zaangażowanie w regionie. Z niecierpliwością czekamy na kontynuacje tej współpracy oraz na oferowanie jeszcze bardziej ciekawych kierunków z międzynarodowego lotniska w Tuzli. Z nowej trasy do Niemiec skorzystają pasażerowie podróżujący służbowo ale także chcący zwiedzić to popularne europejskie miasto - powiedziała Sorina Ratz, dyrektor komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.


Baden-Baden będzie 7 niemieckim miastem w siatce Wizz Aira z lotniska w Tuzli.

- Wraz z otwarciem nowej trasy kontynuujemy udaną współpracę z Wizz Airem. Z przyjemnością możemy odnotować fakt, że w ubiegłym roku odprawiono w naszym porcie ponad 500 tys. pasażerów. Ten wspólny projekt rozwojowy zainicjował potrzebę przebudowy i modernizacji budynku terminala pasażerskiego. Pracę nad projektem obecnie trwają. Dziś zaprezentowaliśmy natomiast nowy projekt budowy atrium z przestrzenią biznesową, parkingiem i dekoracją zewnętrzną. To wszystko pozwoli efektywnie wykorzystać przestrzeń wokół terminala - dodał Rifet Karahasilović, dyrektor generalny międzynarodowego portu lotniczego w Tuzli.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy