BA: Nowa taryfa na lotach do Ameryki

2 marca 2018 08:40
2 komentarze
Linie lotnicze British Airways wprowadzają nową taryfę na lotach transatlantyckich - na wybranych trasach w najniższej cenie będzie można zabrać w podróż wyłącznie bagaż podręczny.
Reklama
Nowa taryfa "Basic" wejdzie w życie w kwietniu br. i dostępna będzie na wybranych trasach pomiędzy Europą a Ameryką Północną. Nie są znane jeszcze ceny biletów ani połączenia, na których taryfa zostanie wprowadzona. Pasażerowie, którzy zakupią bilet w taryfie "Basic" będą mogli zabrać ze sobą jedynie bagaż podręczny. W cenę biletu dalej wliczony będzie posiłek na pokładzie, możliwość korzystania z rozrywki pokładowej, a także słuchawki oraz koce.


Jak zapowiada przewoźnik nowa taryfa ma dać pasażerom możliwość dopasowania różnych opcji do własnych potrzeb.

Ostatnie komentarze

Blazej UK 2018-03-02 14:43   
Blazej UK - Profil Blazej UK
BA850. Zwał to jak zwał. Fakt iż za ocean większość bierze bagaże wiec może być drożej lecz jak zmienia się ceny zobaczę kupując bilet do Montrealu. Najtaniej co znalazłem to 399£. Zobaczymy po zmianach. Z drugiej strony to właśnie powolne zacieranie się podzaialu na Low cost i tradycyjnych choć wydaje mi się ze za bardzo tanio to za ocean latać się nie da (przykład Norwegian będący na stratach i to nie małych). Zreszta wystarczy popatrzeć na Europie. Wizz już tak ceny wywindował ze chwilami jest droższy od BA bynajmniej na trasach Wielka Brytania Polska.
BA850 2018-03-02 14:18   
BA850 - Profil BA850
Czyli pod przykrywką dawania pasażerom "more choice" podnosi się ceny biletów.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy