Wizz Air: Z Kluż Napoki do Wiednia i Lyonu

23 lutego 2018 09:17
1 komentarz
Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły uruchomienie lotów z Kluż Napoki do Wiednia i Lyonu. Przewoźnik doda od listopada br. do swojej bazy w rumuńskim mieście kolejnego airbusa A320.
Reklama
Połączenie do Wiednia zostanie uruchomione 30 maja br. i początkowo będzie obsługiwane dwa razy w tygodniu; w środy i niedziele. W październiku częstotliwość zostanie zwiększona do trzech połączeń, a od listopada do czterech; w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Ceny biletów rozpoczynają się od 60 PLN.
Do Lyonu linia uruchomi loty 20 listopada br. Rejsy do Francji bedą realizowane dwa razy w tygodniu; we wtorki i soboty. Bilety można kupić od 89 PLN.


Wizz Air zbazuje w listopadzie br. siódmy samolot w Klużu - airbusa A320, tworząc 36 nowych miejsc pracy w swojej lokalnej bazie.

- Dzisiaj jest ważny dzień dla rozwoju lotniska w Klużu, ale także dla całego regionu Transylwanii. Dodanie kolejnego samolotu i otworzenie dwóch nowych tras pokazuje zaangażowanie Wizz Aira w inwestycje na naszym lotnisku, napędzając jednocześnie rozwój gospodarczy regionu. Nasze działania i strategie marketingowe w ostatnich latach zostały skierowane we właściwym kierunku, co doprowadziło do znacznego zwiększenia ruchu i przyniesienia korzyści całej społeczności - powiedział David Ciceo, dyrektor generalny lotniska w Kluż Napoce.

Ostatnie komentarze

gość_0ee9f 2018-02-23 13:10   
gość_0ee9f - Profil gość_0ee9f
Piękne miasto dynamicznie rozwijające się.Z Warszawy loty bezpośrednie.Kluz to dobra baza wypadowa w Karpaty i miasta Transylwanii.Lotnisko obsłużyło w 2017 roku 2,68 miliona pax.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy