×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Z Kluż Napoki do Wiednia i Lyonu


Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły uruchomienie lotów z Kluż Napoki do Wiednia i Lyonu. Przewoźnik doda od listopada br. do swojej bazy w rumuńskim mieście kolejnego airbusa A320.


Połączenie do Wiednia zostanie uruchomione 30 maja br. i początkowo będzie obsługiwane dwa razy w tygodniu; w środy i niedziele. W październiku częstotliwość zostanie zwiększona do trzech połączeń, a od listopada do czterech; w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Ceny biletów rozpoczynają się od 60 PLN.
Do Lyonu linia uruchomi loty 20 listopada br. Rejsy do Francji bedą realizowane dwa razy w tygodniu; we wtorki i soboty. Bilety można kupić od 89 PLN.


Wizz Air zbazuje w listopadzie br. siódmy samolot w Klużu - airbusa A320, tworząc 36 nowych miejsc pracy w swojej lokalnej bazie.

Dzisiaj jest ważny dzień dla rozwoju lotniska w Klużu, ale także dla całego regionu Transylwanii. Dodanie kolejnego samolotu i otworzenie dwóch nowych tras pokazuje zaangażowanie Wizz Aira w inwestycje na naszym lotnisku, napędzając jednocześnie rozwój gospodarczy regionu. Nasze działania i strategie marketingowe w ostatnich latach zostały skierowane we właściwym kierunku, co doprowadziło do znacznego zwiększenia ruchu i przyniesienia korzyści całej społeczności - powiedział David Ciceo, dyrektor generalny lotniska w Kluż Napoce.
gość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie