×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Z Modlina i Krakowa do Ammanu


Linie lotnicze Ryanair uruchomią bezpośrednie połączenia z Krakowa oraz Warszawy Modlina do Ammanu. Do Jordanii polecimy w sezonie zimowym 2018/19.


Rejsy z Krakowa oraz Warszawy Modlina do Ammanu wystartują pod koniec października 2018 roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu. Bilety do Jordanii mają się pojawić w sprzedaży pod koniec lutego 2018 roku.
- Jordania to już dwudziesty ósmy kraj w siatce połączeń krakowskiego lotniska. Oferta bazowego przewoźnika rozszerza możliwość zaplanowania  podróży z Krakowa do Azji i poszukiwanie słońca w kolejnym sezonie zimowym – powiedział Radosław Włoszek, prezes Zarządu Kraków Airport. 

Jordania to również nowość w Ryanair - to 34. kraj w siatce połączeń irlandzkiego przewoźnika. 


Oferta linii lotniczych Ryanair umożliwia zaplanowanie wypoczynku w Jordanii. Na liście światowego dziedzictwa UNESCO znajdują się tu m.in. starożytne skalne miasto Nabatejczyków - Petra z legendą o skarbie egipskiego faraona; Kasr Amra czyli zamek na środku pustyni i Wadi Rum zwany Doliną Księżycową.gość_63396 - Profil
gość_63396
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie