×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Travel Service świętuje dostawę pierwszego Boeinga 737 MAX 8


Czeski przewoźnik czarterowy Travel Service odebrał pierwszego Boeinga 737 MAX 8. Nowy samolot w malowaniu linii Smartwings, wylądował w środę (31.01) na lotnisku w Pradze.


Leasingodawcą pierwszego MAX-a (OK-SWA, nr seryjny 43555) we flocie czeskiego przewoźnika jest GE Capital Aviation Services (GECAS). W sumie w najbliższych sześciu latach Travel Service odbierze jeszcze 38 maszyn tego typu, z czego 30 będzie leasingowanych od GECAS, AerCap, Air Lease Corporation i BOC Aviation. Wszystkie zamówione przez Travel Service boeingi 737 MAX 8 będą posiadać jednoklasową konfigurację, pozwalającą zabrać na pokład 189 pasażerów.

GECAS ma przyjemność jeszcze bardziej wzmocnić relacje biznesowe z Travel Service, dostarczając linii pierwszy samolot Boeing 737 MAX 8. GECAS jest partnerem Travel Service od czasu jego powstania; obecnie wynajmuje czeskiej linii lotniczej pięć samolotów 737-800Dostarczenie tego najnowocześniejszego samolotu, pierwszego z 10 które zostaną wydzierżawione przez GECAS do Travel Service, umożliwi linii lotniczej dalszy rozwój w sposób opłacalny i przyjazny dla środowiska - powiedział Felix McArdle, starszy wiceprezes GECAS Sales & Marketing. 


Nowy samolot wkrótce pojawi się na trasach na Teneryfę oraz do Hurghady i Dubaju. Nieco później maszyny tego typu polecą także na Wyspy Zielonego Przylądka czy na Zanzibar.

Cieszymy się, że Travel Service jest jedną z pierwszych linii lotniczych, które wprowadzają 737 MAX do swojej floty; Ponieważ Travel Service dynamicznie się rozwija, nowy samolot Boeing 737 MAX będzie w pełni wspierał nasz ambitny plan rozwoju i przewagę konkurencyjną. Dzięki nowoczesnej flocie Travel Service będzie mogło uruchamiać bezpośrednie loty do nowych miejsc i zwiększać doznania podróżnicze naszych klientów - powiedział Roman Vik, dyrektor generalny Travel Service. 

Monty Oliver, wiceprezes ds. sprzedaży Boeinga w Europie  wskazał z kolei, że Travel Service jest jednym z najszybciej rozwijających się operatorów w regionie i wyraził radość z faktu, że dodanie kolejnego samolotu do składającej się wyłącznie z maszyn Boeinga floty czeskiego przewoźnika, zwiększy jej wydajność w nadchodzącym sezonie letnim.

737 MAX zapewni Travel Service niezrównaną niezawodność i doskonałe wrażenia pokładowe dla pasażerów - dodał Oliver.

Pierwszy 737 MAX, który przyleciał ze Seattle do Pragi, został pomalowany w barwy Smartwings - marki, pod którą Travel Service wykonuje loty regularne. Smartwings lata z Pragi do m.in. Dubaju, Hurghady, Malagi, Moskwy oraz na Wyspy Kanaryjskie. Sam Travel Service lata na ponad 400 lotnisk na czterech kontynentach. Linia posiada swoje spółki zależne na Węgrzech, w Słowacji oraz w Polsce - linię Travel Service Polska.

Fot. Travel Service
gość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

W tym temacie przeczytasz


Brak wiadomości

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie