×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


China Southern Airlines i American Arlines ogłaszają współpracę


China Southern Airlines i American Airlines ogłosiły dzisiaj (16.01) współpracę w ramach umowy code-share, która zacznie obowiązywać 18 stycznia 2018 r.


Nowo rozpoczęta współpraca nada nowy impet działaniom międzynarodowym obu linii lotniczych, oferując bardziej zróżnicowane opcje podróży dla pasażerów podróżujących między dwoma największymi rynkami podróży lotniczych.

Począwszy od 18 stycznia br. pasażerowie China Southern mogą rezerwować miejsca na połączenia linii lotniczych American Airlines z Los Angeles do Houston, Chicago, Filadelfii, Charlotte, Phoenix, a także z San Francisco do Dallas i Phoenix. Bilety będą dostępne na oficjalnej stronie China Southern i autoryzowanych platformach sprzedaży biletów. W ramach tego partnerstwa pasażerowie linii American Airlines mogą podróżować na lotach China Southern do Guangzhou, Shenyang, Changsha, Dalian, Shenzhen, Harbin, Changchun, Chongqing i Nanning przez Pekin.


Ustanowienie tego strategicznego partnerstwa jest z zadowoleniem przyjmowane przez kierownictwo obu linii lotniczych z przekonaniem, że obie strony będą mogły korzystać z rozległej globalnej sieci, zapewniając większą wygodę podróżującym pomiędzy tymi dwoma krajami.

gość_d2116 - Profil
gość_d2116
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie