China Southern Airlines i American Arlines ogłaszają współpracę

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
17 stycznia 2018 09:05
China Southern Airlines i American Airlines ogłosiły dzisiaj (16.01) współpracę w ramach umowy code-share, która zacznie obowiązywać 18 stycznia 2018 r.
Reklama

Nowo rozpoczęta współpraca nada nowy impet działaniom międzynarodowym obu linii lotniczych, oferując bardziej zróżnicowane opcje podróży dla pasażerów podróżujących między dwoma największymi rynkami podróży lotniczych.

Począwszy od 18 stycznia br. pasażerowie China Southern mogą rezerwować miejsca na połączenia linii lotniczych American Airlines z Los Angeles do Houston, Chicago, Filadelfii, Charlotte, Phoenix, a także z San Francisco do Dallas i Phoenix. Bilety będą dostępne na oficjalnej stronie China Southern i autoryzowanych platformach sprzedaży biletów. W ramach tego partnerstwa pasażerowie linii American Airlines mogą podróżować na lotach China Southern do Guangzhou, Shenyang, Changsha, Dalian, Shenzhen, Harbin, Changchun, Chongqing i Nanning przez Pekin.


Ustanowienie tego strategicznego partnerstwa jest z zadowoleniem przyjmowane przez kierownictwo obu linii lotniczych z przekonaniem, że obie strony będą mogły korzystać z rozległej globalnej sieci, zapewniając większą wygodę podróżującym pomiędzy tymi dwoma krajami.


Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama