Więcej Muminków na pokładach Finnair

11 grudnia 2017 11:03
Linie lotnicze Finnair odświeżają koncept rodzinnych podróży. Od początku nowego roku, ambasadorami marki Finnair będą popularne Muminki, których wizerunek będzie pojawiał się na wszystkich etapach rodzinnych podróży odbywanych na pokładach fińskiego przewoźnika.
Reklama
Postacie Muminków oraz treści związane z Muminkami będą towarzyszyły młodym podróżnikom na każdym etapie wyprawy. Dzieci będą mogły odprawić się na lot w specjalnych stanowiskach check-in z wizerunkami Muminków oraz skorzystać z stanowiska kontroli bezpieczeństwa dla dzieci. Młodzi pasażerowie otrzymają także “magiczny bilet”, przewieszkę bagażową oraz podarunek na pokładzie - wszystkie te rzeczy będą nawiązywały do Muminków. System rozrywki pokładowej zostanie wzbogacony o animacje z Muminkami, a pasażerowie podróżujący z najmłodszymi dziećmi otrzymają w prezencie ręcznik Moomin Finlayson. Dla dzieci podróżujących w klasie biznes, przewoźnik przygotował specjalne kosmetyczki z postaciami stworzonymi przez Tove Jansson.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni mogąc rozszerzyć naszą współpracę z Moomin Characters Ltd. o nasz nowy koncept rodzinny. Marka Muminków jest jednym z najpopularniejszych fińskich produktów eksportowych na świecie i jesteśmy zachwyceni, że teraz możemy ją włączyć do naszej oferty podróży dla najmłodszych pasażerów. Podróże z dziećmi są rosnącym segmentem podróży i chcemy by były jak najbardziej komfortowe dla naszych młodych podróżników - powiedziała Piia Karhu, starsza wiceprezes ds produktu pasażerskiego w Finnair.

Przez lata linie lotnicze Finnair wykorzystywały postacie Muminków w promowaniu swojej marki. Wizerunek charakterystycznych postaci stworzonych przez Tove Jansson był nawet obecny na malowaniu jednego z samolotów MD-11, który służył w barwach fińskiego przewoźnika, obsługując między innymi loty do Japonii, gdzie Muminki są niezwykle popularne.

Na lotnisku w Helsinkach, głównym hubie przewoźnika, produkty z Muminkami cieszą się wśród podróżnych dużą popularnością. Pasażerowie mogą je kupować między innymi w specjalnym sklepie.


Nowy format podróży rodzinnych z Muminkami będzie stopniowo wprowadzany w pierwszej połowie 2018 r.


fot. Tomasz Śniedziewskim

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy