Ryanair umożliwi przesiadki w Porto od stycznia

8 listopada 2017 07:00
1 komentarz
Ryanair rozszerzy ofertę lotów łączonych od 3 stycznia 2018 r. o lotnisko w Porto. Pasażerowie linii będą mieli dostęp do przesiadek m.in. do Lizbony i na Azory. Ryanair oferuje już loty łączone na lotniskach Rzym-Fiumicino i Mediolan-Bergamo.
Reklama
W pierwszym etapie ofertą przesiadek na lotnisku w Porto objęte są m.in. trasy z Mediolanu-Bergamo do Faro, Ponta Delgada i Terceiry, z Barcelony do Faro, Lizbony, Ponta Delgada i Terceiry oraz z Lizbony do Madrytu, Mediolanu-Malpensy, Dusseldorfu-Weeze, Palma de Mallorca i Walencji. W ofercie nie ma żadnych przesiadek z i do Polski.

Pasażerowie mogą przesiąść się w obrębie lotniska bez opuszczania strefy zastrzeżonej, a ich bagaż jest nadawany w punkcie startu od razu do miejsca docelowego. Obydwa odcinki lotu są objęte tą samą rezerwacją, a w przypadku opóźnienia lub odwołania pierwszego odcinka Ryanair gwarantuje przesiadkę i ewentualne odszkodowanie.

W ramach czwartego roku programu "Always Getting Better" Ryanair wprowadził równocześnie chińską wersję językową strony. Klienci, którzy przystąpili do MyRyanair mogą teraz korzystać z nowej spersonalizowanej strony internetowej Ryanair.com. Mają wówczas łatwy dostęp do wyników ostatnich wyszukiwań, a produkty, które Ryanair proponuje są oparte o ostatnie usługi dodatkowe, z których pasażer korzystał.

Przewoźnik wprowadził także nową opcję Ryanair Tickets. We współpracy z Coras linia oferuje klientom bilety na przedstawienia i wydarzenia.

Ostatnie komentarze

pszn 2017-11-08 10:55   
pszn - Profil pszn
Żałuję, że nie ma Berlin-Ponta Delgada :)
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy