×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair umożliwi przesiadki w Porto od stycznia


Ryanair rozszerzy ofertę lotów łączonych od 3 stycznia 2018 r. o lotnisko w Porto. Pasażerowie linii będą mieli dostęp do przesiadek m.in. do Lizbony i na Azory. Ryanair oferuje już loty łączone na lotniskach Rzym-Fiumicino i Mediolan-Bergamo.


W pierwszym etapie ofertą przesiadek na lotnisku w Porto objęte są m.in. trasy z Mediolanu-Bergamo do Faro, Ponta Delgada i Terceiry, z Barcelony do Faro, Lizbony, Ponta Delgada i Terceiry oraz z Lizbony do Madrytu, Mediolanu-Malpensy, Dusseldorfu-Weeze, Palma de Mallorca i Walencji. W ofercie nie ma żadnych przesiadek z i do Polski. 

Pasażerowie mogą przesiąść się w obrębie lotniska bez opuszczania strefy zastrzeżonej, a ich bagaż jest nadawany w punkcie startu od razu do miejsca docelowego. Obydwa odcinki lotu są objęte tą samą rezerwacją, a w przypadku opóźnienia lub odwołania pierwszego odcinka Ryanair gwarantuje przesiadkę i ewentualne odszkodowanie. 

W ramach czwartego roku programu "Always Getting Better" Ryanair wprowadził równocześnie chińską wersję językową strony. Klienci, którzy przystąpili do MyRyanair mogą teraz korzystać z nowej spersonalizowanej strony internetowej Ryanair.com. Mają wówczas łatwy dostęp do wyników ostatnich wyszukiwań, a produkty, które Ryanair proponuje są oparte o ostatnie usługi dodatkowe, z których pasażer korzystał. 

Przewoźnik wprowadził także nową opcję Ryanair Tickets. We współpracy z Coras linia oferuje klientom bilety na przedstawienia i wydarzenia. 

 Reklama


Booking.com
gość_ebb7f - Profil
gość_ebb7f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie