Eurowings: Promocja dla niedoszłych pasażerów airberlin

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
24 października 2017 16:40
1 komentarz
Linie lotnicze Eurowings wprowadziły specjalną zniżkę dla pasażerów airberlin, którzy zostali dotknięci upadłością przewoźnika.
Reklama

- Obecny okres przejściowy jest sytuacją nadzwyczajną i bardzo trudnym czasem dla niemieckiej branży lotniczej. W związku z tym oferujemy pasażerom airberlin dotkniętym tą sytuacją bilety lotnicze ze znaczną zniżką na ich odwołane loty do domu - piszą w oświadczeniu linie lotnicze Eurowings.

Aby skorzystać z oferty przewoźnika, należy zarezerwować lot zastępczy na stronie internetowej eurowings.com a następnie do 15 grudnia tego roku przesłać na adres e-mailowy erstattungAB@eurowings.com następujące dokumenty: potwierdzenie rezerwacji, dokument informujący o odwołaniu lotu airberlin oraz potwierdzenie rezerwacji lotu Eurowings. Po dokonaniu tych formalności, linie lotnicze Eurowings wypłacą 50 proc. zniżkę, przygotować się jednak należy na to, że z uwagi na dużą liczbę pasażerów airberlin dotkniętych odwołaniami, wypłata zniżki może potrwać kilka tygodni. Zwrot zostanie dokonany na to samo konto lub kartę, z której opłacono bilet w Eurowings.

Oferta Eurowings obejmuje loty airberlin odwołane w okresie od 28 października do 15 listopada tego roku, które zarezerwowane zostały przed 15 sierpnia tego roku. Oferta nie obejmuje biletów na trasy krajowe w Niemczech oraz rezerwacji dokonanych przez inne portale internetowe lub biura podróży, dlatego ważne, aby lot zastępczy rezerwować wyłącznie na stronie internetowej Eurowings, zaznacza przewoźnik.

W przypadku braku lotów zastępczych na trasach obsługiwanych przez Eurowings, przewoźnik radzi dokonać rezerwacji na stronach Lufthansy, SWISS oraz Austrian Airlines, które również przygotowały oferty dla pasażerów linii airberlin.


Reklama

Ostatnie komentarze

gość_7ff67 2017-10-24 22:58   
gość_7ff67 - Profil gość_7ff67
Nie wiem czy słowo "promocja" jest w tym miejscu właściwe. To jest raczej oferta, z tego co rozumiem, dotycząca tylko lotów w jedna stronę, do Niemiec (choć byc moze nie tylko). O ile w przypadku EW kupując taki bilet mozna wrócić dokładając niewiele, o tyle w przypadku lotów pozostałymi liniami, które taryfikuja przeloty w jedna stronę "po staremu" jest to w sumie tylko możliwość powrotu za normalne pieniądze.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama