×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowy komputerowy symulator lotów od polskich programistów


Gra "Take Off - The Flight Simulator", wyprodukowana przez polskie studio Jujubee, trafiła na platformę Steam. Dystrybutorem symulatora jest niemiecka firma Astragon Entertainment.


Gra jest konwersją wcześniejszej wersji na urządzenia mobilne. 

Gracze mają do wyboru 24 realistycznie odtworzone modele samolotów w fikcyjnych malowaniach. Istnieje także możliwość stworzenia własnych barw maszyny. W grze dostępne są zarówno samoloty wojskowe, niewielkie samoloty GA, jak i największe maszyny komercyjne, w tym boeing 747, airbus A380 czy concorde. Każdy z modeli ma własny kokpit 3D. 

W grze do wyboru jest 21 szczegółowo odwzorowanych lotnisk oraz 50 zadań o różnym poziomie zróżnicowania. Gra ma jednak przede wszystkim funkcję rozrywkową, a nie aspiracje do wiernej symulacji lotu, jak tytuły z serii Flight Simulator czy X-Plane.


Jak mówią twórcy gry w rozmowie z "Pulsem Biznesu", spodziewana sprzedaż to kilkadziesiąt tysięcy sztuk gry w ciągu pierwszego roku. Tytuł jest dostępny na platformie Steam na komputery PC i Mac za 6,99 euro. 

Niemiecki dystrybutor sfinansował opracowanie wersji mobilnych gry, natomiast za konwersję programu na urządzenia stacjonarne zapłaciła już w całości polska firma Jujubee. gość_897b5 - Profil
gość_897b5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie