×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair pokazał nowe fotele


Przy okazji świętowania przewiezienia miliardowego pasażera w historii linii Ryanair ujawnił projekt foteli, które będą montowane w nowych boeingach 737 MAX 200 linii. Uruchomił też możliwość rezerwacji głosowej za pośrednictwem systemu Alexa.


Nowe boeingi 737 MAX 200 które będą dostarczane do Ryanaira od wiosny 2019 r., wyposażone będą w fotele typu slimline firmy Zodiac. Dzięki nowej aranżacji i stylizacji wnętrz nowych boeingów, będzie w nich również więcej miejsca, zarówno na nogi jak i w schowkach na bagaże. Dzięki zmianom w położeniu tylnej kuchni oraz toalet w końcu samolotu, pasażerowie Ryanaira będą mieli 31 cali (ok. 79 cm) miejsca na nogi. To więcej niż w British Airways czy klasie ekonomicznej Lufthansy oraz o cal więcej niż w obecnych boeingach 737-800 Ryanaira.


To kolejne z inicjatyw Ryanaira w ramach czwartego roku realizacji programu Always Getting Better. Linia wprowadziła już w tym roku loty łączone w Rzymie i Mediolanie, loty transatlantyckie z Madrytu, dzięki współpracy z Air Europa, weszła w wyłączne partnerstwo z Erasmus Student Network, dokonała integracji z Apple Pay na pierwszych sześciu rynkach oraz ulepszyła ofertę Ryanair Rooms.  

Ryanair świętował przewóz miliarda pasażerów od początku swojej historii, a więc pierwszego lotu z Waterford do Londynu-Gatwick w czerwcu 1985 r. 

fot. Ryanairgość_efd74 - Profil
gość_efd74
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie