×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pegasus buduje nowy hub w Ankarze


Linie lotnicze Pegasus Airlines rozbudowują siatkę połączeń lotniczych z Ankary. Posunięcie to jest częścią strategii budowania nowych hubów poza Stambułem w celu otwarcia się na nowe rynki.Od czerwca Pegasus doda osiem nowych połączeń pomiędzy portem lotniczym Esenboğa w Ankarze i miejscowościami Trabzon, Antalya, Adana, Van, Gaziantep, Erzurum, Diyarbakir oraz Balikesir-Edremit. Wraz z obecnymi trasami do Stambułu, Izmiru oraz Bodrum, linie Pegasus będą łącznie obsługiwały 11 połączeń krajowych z lotniska w Ankarze.

- Naszym planem jest zamienić Ankarę w międzynarodowy hub. Dlatego rozszerzamy siatkę połączeń z Ankary, rynku o dużym znaczeniu dla linii Pegasus. Jesteśmy dumni i zachwyceni, że zwiększyliśmy liczbę lotów wewnętrznych w Turcji operowanych z Ankary do 11 i obecnie negocjujemy otwarcie nowych tras międzynarodowych pomiędzy Ankarą i Północnym Cyprem, Erbilem, Ammanem, Kijowem, Wiedniem, Stuttgartem, Kolonią, Dusseldorfem oraz w sezonie zimowym Brukselą Charleroi i Sztokholmem. W niedalekiej przyszłości, kiedy uruchomimy nasze nowe międzynarodowe trasy, zmienimy lotnisko w nowy międzynarodowy hub - powiedział Mehmet Nane, prezes linii lotniczych Pegasus.

Nane dodał też, że Turcja będzie potrzebowała większej ilości hubów oraz rozwoju infrastruktury lotnisk, tak aby wesprzeć rynek połączeń tranzytowych oraz wzrost połączeń bezpośrednich. 


fot. Airbusgość_6ef1b - Profil
gość_6ef1b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie