×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair wesprze studentów programu Erasmus


15 proc. zniżki na przeloty oraz bezpłatny bagaż rejestrowany - w ten sposób linie lotnicze Ryanair pragną wesprzeć studentów programu Erasmus.Oferta dla osób biorących udział w popularnym europejskim programie wymiany studenckiej to efekt nawiązania partnerstwa pomiędzy liniami lotniczymi Ryanair oraz obchodzącą w tym roku trzydziestolecie działalności organizacją Erasmus Student Network. 

Z oferty jako pierwsze będą mogły skorzystać osoby, które od września tego roku rozpoczną uczestnictwo w programie wymiany studenckiej Erasmus. Ryanair przygotuje dla nich specjalną stronę internetową, gdzie będą mogli dokonywać rezerwacji, znajdą porady jak podróżować oraz aktualne, zmieniające się co tydzień, oferty przewoźnika.

Studenci Erasmusa będą mogli skorzystać z maksymalnie ośmiu lotów, na które otrzymają 15 proc. zniżki niezależnie od rodzaju taryfy, a na każdy z tych lotów będą mogli bezpłatnie nadać bagaż rejestrowany. 

W ubiegłym roku na pokładach przewoźnika podróżowało 8 mln studentów. W tym roku Ryanair chce, by liczba ta wzrosła do 10 mln. 

- Nasz program umożliwi studentom oszczędzenie pieniędzy na podróże. W tym roku planujemy przewieźć 10 mln studentów. Ci studenci, korzystając z naszych zniżek oraz oferty bezpłatnego bagażu, zaoszczędzą łącznie 600 mln euro. To doskonale pokazuje, jak Ryanair oraz Erasmus Student Network zbliżają Europę, co jest szczególnie istotne w tym roku, kiedy Wielka Brytania próbuje oddalić się od Europy - powiedział Michael O’Leary, prezes Ryanair. 

- Pokolenie Erasmusa jest pokoleniem Europejczyków, którzy są otwarci, ciekawi świata i mają apetyt na podróżowanie. To stało się możliwe nie tylko dzięki sukcesowi europejskich projektów i inicjatyw takich jak Schengen czy Erasmus+, ale także dzięki firmom takim jak Ryanair - bez których trudniej by było podróżować po Europie. Bardzo się cieszymy z tego partnerstwa i oczekujemy owocnej współpracy - powiedziała Safi Sabuni, prezydent Erasmus Student Network.


fot. Ryanairgość_39fec - Profil
gość_39fec
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie