Ryanair wesprze studentów programu Erasmus

Tomasz Śniedziewski - Profil Tomasz Śniedziewski
24 maja 2017 07:30
3 komentarze
15 proc. zniżki na przeloty oraz bezpłatny bagaż rejestrowany - w ten sposób linie lotnicze Ryanair pragną wesprzeć studentów programu Erasmus.
Reklama

Oferta dla osób biorących udział w popularnym europejskim programie wymiany studenckiej to efekt nawiązania partnerstwa pomiędzy liniami lotniczymi Ryanair oraz obchodzącą w tym roku trzydziestolecie działalności organizacją Erasmus Student Network.

Z oferty jako pierwsze będą mogły skorzystać osoby, które od września tego roku rozpoczną uczestnictwo w programie wymiany studenckiej Erasmus. Ryanair przygotuje dla nich specjalną stronę internetową, gdzie będą mogli dokonywać rezerwacji, znajdą porady jak podróżować oraz aktualne, zmieniające się co tydzień, oferty przewoźnika.

Studenci Erasmusa będą mogli skorzystać z maksymalnie ośmiu lotów, na które otrzymają 15 proc. zniżki niezależnie od rodzaju taryfy, a na każdy z tych lotów będą mogli bezpłatnie nadać bagaż rejestrowany.

W ubiegłym roku na pokładach przewoźnika podróżowało 8 mln studentów. W tym roku Ryanair chce, by liczba ta wzrosła do 10 mln.

- Nasz program umożliwi studentom oszczędzenie pieniędzy na podróże. W tym roku planujemy przewieźć 10 mln studentów. Ci studenci, korzystając z naszych zniżek oraz oferty bezpłatnego bagażu, zaoszczędzą łącznie 600 mln euro. To doskonale pokazuje, jak Ryanair oraz Erasmus Student Network zbliżają Europę, co jest szczególnie istotne w tym roku, kiedy Wielka Brytania próbuje oddalić się od Europy - powiedział Michael O’Leary, prezes Ryanair.

- Pokolenie Erasmusa jest pokoleniem Europejczyków, którzy są otwarci, ciekawi świata i mają apetyt na podróżowanie. To stało się możliwe nie tylko dzięki sukcesowi europejskich projektów i inicjatyw takich jak Schengen czy Erasmus+, ale także dzięki firmom takim jak Ryanair - bez których trudniej by było podróżować po Europie. Bardzo się cieszymy z tego partnerstwa i oczekujemy owocnej współpracy - powiedziała Safi Sabuni, prezydent Erasmus Student Network.


fot. Ryanair
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_6a329 2017-05-25 12:34   
gość_6a329 - Profil gość_6a329
jaka prowokacja? a co nie ma 13tek i deputatów? chyba są za coś, należą się po prostu, za pracowitość i roztropność.
gość_b38ff 2017-05-25 11:02   
gość_b38ff - Profil gość_b38ff
gość_6a329 beznadziejna prowokacja, idz do lekarza
gość_6a329 2017-05-25 10:29   
gość_6a329 - Profil gość_6a329
a kiedy program dla mieszkańców SLĄSKA?! To jest skandal że musimy płacić tyle samo co np latający z takiego beznadziejnego kurnika KRK. Latający ze Śląska napędzają gospodarkę!!! Dlatego należą im się ulgi w lataniu, tak jak 13 pensja i deputaty węglowe!!!
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama