×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


RwandAir poleci do Londynu Gatwick


RwandAir, narodowy przewoźnik Rwandy, 26 maja uruchomi bezpośrednie loty z Londynu-Gatwick do Kigali.


Loty z Gatwick do stolicy Rwandy będą obsługiwane trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki oraz piątki airbusem A330-200 zabierających pasażerów w trzech klasach podróży - biznes, wyposażonej w rozkładane do pełni leżącej pozycji fotele, ekonomicznej premium oraz ekonomicznej. Bezpośrednia podróż pomiędzy Londynem i Kigali potrwa osiem godzin i 40 min.

- Rwanda przeszła w ostatnich latach transformację i obecnie jest jednym z najchętniej wybieranych kierunków przez pasażerów premium. Wraz z inauguracją nowego połączenia non-stop RwandAir do Kigali oraz otwarciem kilku salonów biznesowych, Rwanda staje się kierunkiem godnym odwiedzin - powiedział Belise Kariza, szef departamentu turystyki w Radzie Rozwoju Rwandy. 


W ubiegłym roku Rwandę odwiedziło 1,3 mln turystów, poszukujących pięknych krajobrazów, szansy na spotkanie z gorylami górskimi czy uczestnictwa w safari. Rwanda oferuje safari uważane za jedne z najlepszych w Afryce, gdzie uczestnicy mogą spotkać takie zwierzęta jak rzadkie czarne nosorożce. Podróżni mogą poznać złożone ekosystemy w obrębie trzech parków narodowych. Najbardziej znany z nich, Volcanoes National Park, położony przy granicy z Kongo, jest naturalnym środowiskiem goryli górskich, a także zagrożonych wyginięciem złotych małpek Cercopithecus kandti

fot. Airbus



gość_e672f - Profil
gość_e672f
  

W tym temacie przeczytasz



Pasazer.com na Facebooku



Spodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie