RwandAir poleci do Londynu Gatwick

17 maja 2017 09:00
RwandAir, narodowy przewoźnik Rwandy, 26 maja uruchomi bezpośrednie loty z Londynu-Gatwick do Kigali.
Reklama
Loty z Gatwick do stolicy Rwandy będą obsługiwane trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki oraz piątki airbusem A330-200 zabierających pasażerów w trzech klasach podróży - biznes, wyposażonej w rozkładane do pełni leżącej pozycji fotele, ekonomicznej premium oraz ekonomicznej. Bezpośrednia podróż pomiędzy Londynem i Kigali potrwa osiem godzin i 40 min.

- Rwanda przeszła w ostatnich latach transformację i obecnie jest jednym z najchętniej wybieranych kierunków przez pasażerów premium. Wraz z inauguracją nowego połączenia non-stop RwandAir do Kigali oraz otwarciem kilku salonów biznesowych, Rwanda staje się kierunkiem godnym odwiedzin - powiedział Belise Kariza, szef departamentu turystyki w Radzie Rozwoju Rwandy.


W ubiegłym roku Rwandę odwiedziło 1,3 mln turystów, poszukujących pięknych krajobrazów, szansy na spotkanie z gorylami górskimi czy uczestnictwa w safari. Rwanda oferuje safari uważane za jedne z najlepszych w Afryce, gdzie uczestnicy mogą spotkać takie zwierzęta jak rzadkie czarne nosorożce. Podróżni mogą poznać złożone ekosystemy w obrębie trzech parków narodowych. Najbardziej znany z nich, Volcanoes National Park, położony przy granicy z Kongo, jest naturalnym środowiskiem goryli górskich, a także zagrożonych wyginięciem złotych małpek Cercopithecus kandti.

fot. Airbus
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy