UIA: Rozkład lotów na lato 2017

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
21 kwietnia 2017 10:57
W okresie od 26 marca do 28 października 2017 r. Ukraine International Airlines oferuje pasażerom z Ukrainy oraz pasażerom podróżującym przez Kijów liniami UIA większe możliwości podróżowania.
Reklama

UIA zwiększa częstotliwość lotów między Kijowem i kilkoma miastami w Europie. Przewoźnik będzie obsługiwał 21 rejsów tygodniowo do Wilna, 14 rejsów tygodniowo do Londynu, Amsterdamu, Sztokholmu i Paryża, 10 rejsów tygodniowo do Brukseli, oraz 7 rejsów tygodniowo do Aten i Barcelony.

W połowie czerwca UIA rozpocznie codzienne bezpośrednie loty z Kijowa do Budapesztu na Węgrzech. Ponadto, w połowie maja, pasażerowie będą mogli skorzystać z codziennych połączeń między Kijowem a Bergamo, piątej destynacji UIA we Włoszech. Tradycyjnie też UIA rozpocznie sezonowe połączenia z Kijowa do Nicei (cztery rejsy tygodniowo), do Połągi i Madrytu (trzy razy w tygodniu) W sezonie letnim 2017 UIA oferuje cztery połączenie dalekodystansowe z Kijowa: do Nowego Jorku (7 rejsów tygodniowo), Bangkoku (trzy razy w tygodniu), Pekinu (7 lotów tygodniowo) oraz Kolombo (dwa razy w tygodniu).

Jak co roku UIA oferuje program przelotów czarterowych dla biur podróży z Kijowa i innych miast Ukrainy - Lwowa, Odessy, Zaporoża i Iwano-Frankiwska - do Egiptu – do Sharm El Sheikh i Hurghady, do Turcji: do Antalii, Bodrum i Dalamanu a także do Hiszpanii na wyspę Palma de Mallorca. Ponadto UIA uruchomi rejsy sezonowe między Lwowem a Tivatem w Czarnogórze.


Jednocześnie UIA wzmacnia swoją pozycję na kierunkach krajowych na Ukrainie, uruchamiając regularne połączenia między Kijowem i Chersoniem nad morzem Czarnym. Ponadto UIA będzie kontynuować rozwój połączeń międzynarodowych z regionów Ukrainy. Obecnie UIA lata z Lwowa do Madrytu, Tel Awiwu, Rzymu, Wilna i Bolonii; z Odessy do Wilna, Erywania, Baku, Kutaisi, Tel Awiwu i Stambułu; z Iwano-Frankowska do Alicante, Walencji i Wenecji; z Zaporoża do Batumi i Tel Awiwu; z Winnicy do Warszawy i Tel Awiwu; z Charkowa do Kutaisi i Tel Awiwu; z Czerniowców do Bergamo; a z Dnipro do Tel Awiwu.

- Sporządzając letni rozkład lotów, dążyliśmy do przestrzegania preferencji wszystkich kategorii pasażerów bez względu na cel podróży, miejsce przeznaczenia i zamieszkania – stwierdziła Eugenia Satska, rzecznik prasowy linii UIA. - Dlatego pasażerowie z Ukrainy i z poza niej mogą wybierać najbardziej dogodną opcję przelotu - zarówno non stop, jak i z przesiadką w Kijowie. Mamy nadzieję, że w tym sezonie wszyscy spełnią swoje marzenia o podróżowaniu.

Bilety na przeloty UIA są dostępne na stronie internetowej UIA oraz w autoryzowanych przez przewoźnika biurach podróży.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama
W tym temacie przeczytasz
Brak wiadomości
Pasazer.com na Facebooku
...wczytuję...

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama