×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Z Poznania do Kijowa


Wizz Air uruchomi w sierpniu połączenie z Poznania do Kijowa. To kolejna po lotach z Lublina nowa trasa przewoźnika z Polski do stolicy Ukrainy.Oba nowe połączenia Wizz Aira będą działać od 25 sierpnia, a loty będą odbywać się dwa razy w tygodniu: w poniedziałki i w piątki. Rejs będą wykonywane na lotnisko Żuliany w Kijowie. Bilety na nowe połączenia są dostępne już w sprzedaży na wizzair.com. 
Łącznie z nowymi trasami Wizz Air oferuje aktualnie loty do Kijowa ze wszystkich swoich sześciu baz operacyjnych w Polsce: Warszawy, Katowic, Gdańska, Wrocławia, Poznania i Lublina. 

Nowe połączenia umocnią relacje biznesowe między Ukrainą i Polską. W 2016 r. linia Wizz Air przewiozła ponad 6,9 mln pasażerów na trasach w polskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 13 proc. w stosunku do poprzedzającego roku.

W tym roku Wizz Air będzie mieć zbazowane 22 samoloty w Polsce zatrudniając ponad 800-osobową załogę. Wraz z nowymi połączeniami do Kijowa, polska siatka połączeń linii składa się aktualnie ze 151 tras do 27 krajów. 

- Z ogromną radością ogłaszamy dwie długo wyczekiwane trasy z Lublina i z Poznania do Kijowa. Wizz Air łączy obecnie stolicę Ukrainy ze wszystkimi swoimi sześcioma bazami w Polsce. Jesteśmy przekonani, że dwie nowe trasy szybko zyskają popularność wśród naszych klientów - powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Airze.gość_2e5b3 - Profil
gość_2e5b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie