×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air zapowiada ekspansję w Skopje


Wizz Air doda w lipcu czwarty samolot do swojej bazy w Skopje oraz uruchomi trzy nowe trasy - na Maltę, do Rzymu Ciampino i szwedzkiego Växjö.


Wizz Air świętował wczoraj (28.02) przewiezienie trzymilionowego pasażera na swoich trasach z Macedonii. Loty do tego kraju węgierski przewoźnik rozpoczął sześć lat temu, uruchamiając trasę ze Skopje do Londynu. 

Czwarty samolot w bazie w Skopje oznacza nakład inwestycyjny w wysokości 99 milionów euro i przełoży się bezpośrednio na 36 nowych miejsc pracy. Obecnie Wizz Air oferuje z ze Skopje oraz Ochrydy 29 tras do 13 krajów. 

Oprócz uruchomienia nowych tras linia zwiększy także częstotliwość lotów do Eindhoven, Charleroi, Memmingen oraz Kopenhagi - do trzech lotów tygodniowo. Częstotliwość rejsów do Goteborga oraz Bratysławy wzrośnie do czterech lotów tygodniowo. Częstotliwość lotów na trasie z Ochrydy do Bazylei także wzrośnie do czterech rejsów w tygodniu, natomiast połączenia na trasach ze Skopje do Malmo oraz Miluzy będą wykonywane codziennie. 

gość_d4dd5 - Profil
gość_d4dd5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie