Ural Airlines: Nowe połączenia

9 lutego 2017 18:58
Ural Airlines ogłosiły nowe połączenia. Na przełomie maja i czerwca wystartują rejsy z Rostowa i Jekaterynburga do Włoch. Prócz tego rozszerzona zostanie oferta tras z lotniska Ramienskoje-Żukowski.
Reklama
Połączenie z Rostowa do Rimini będzie oferowane w okresie od 3 czerwca do 30 września br. raz w tygodniu (w soboty), airbusem A320. Z kolei z Jekaterynburga do Katanii loty wystartują 28 maja br. Wykonywane będą w niedziele do 8 października 2017 r. włącznie. Prócz tego zwiększona zostanie liczba rotacji z ostatniego z wymienionych rosyjskich miast do Kopenhagi. Trasa (dostępna od 19 maja do 9 października br.) obsłużona zostanie dwa razy w tygodniu (w poniedziałki i piątki), a nie jak w ubiegłym sezonie letnim - raz na tydzień.

Przewoźnik rozwinie także ofertę lotów z podmoskiewskiego lotniska Ramienskoje-Żukowski. Dodane zostaną następujące kierunki:
  • Astana - od 15 lutego br., trzy razy w tygodniu (w środy, piątki i niedziele);
  • Pekin - od 2 maja br. raz w tygodniu (we wtorki), drugi rejs dodany zostanie od 17 maja (w środy), by od 1 czerwca trasa oferowana była cztery razy w tygodniu (od poniedziałku do czwartku, powroty - następnego dnia); loty będą odbywały się z międzylądowaniem technicznym w Nowosybirsku;
  • Tel Awiw - od 19 marca br., dwa razy w tygodniu (we czwartki i niedziele).
Wszystkie powyżej wymienione połączenia obsłużą airbusy A320.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy