×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Z Katowic polecimy do Aten


Linie lotnicze Ryanair uruchomią w sezonie zimowym nowe połączenie z Polski do Grecji - polecimy z Katowic do Aten.


Rejsy z Katowic do Aten wystartują jesienią 2017 roku. Połączenie z katowickiego lotniska do stolicy Grecji realizowane będzie dwa razy w tygodniu przez cały rok.


Bilety na nowej trasie z Katowic do Aten pojawią się w sprzedaży w marcu 2017 roku.

Uruchomienie przez linię lotniczą Ryanair połączenia z Katowice Airport do Aten to strzał w dziesiątkę. Grecja od lat jest jednym z najpopularniejszych kierunków wylotów wakacyjnych z naszego lotniska. Dlatego jestem przekonany, że ta trasa zostanie znakomicie przyjęta przez podróżnych i będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem. Połączenie do stolicy Grecji to nowe możliwości dla osób, które organizując wypoczynek za granicą nie korzystają z usług biur podróży. Przypomnę tylko, że Ryanair ze swojej bazy w Atenach oferuje połączenia na takie greckie wyspy jak Kreta, Korfu, Mykonos, Rodos i Santorini, lata także do Salonik - mówi Artur Tomasik, prezes Zarządu Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA, zarządzającego Katowice Airport.gość_45436 - Profil
gość_45436
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie