×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Frankfurt otwiera kolejny salonik VIP


Port lotniczy we Frankfurcie otwiera drugi salonik VIP. Nowy salonik o powierzchni 300 m kw. zlokalizowany jest w strefie tranzytowej B.


Jak tłumaczy lotnisko, jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na usługi VIP.

- Nasze usługi VIP adresujemy do relatywnie wąskiej grupy klientów, którzy szczególnie potrzebują prywatności, ale grupa ta ciągle rośnie, jak też rosną jej oczekiwania wobec lotniska. Dzięki nowemu salonikowi obecnie jesteśmy doskonale przygotowani, by sprostać tym oczekiwaniom - jesteśmy pewni, że słowo o naszym nowym produkcie szybko się rozniesie - mówi Anke Giesen, dyrektor operacji Fraportu.

W nowo otwartej strefie znajduje się osiem luksusowych pokojów z wykładanymi marmurem łazienkami oraz widokiem na płytę postojową lotniska, bar, salonik cygar, salonik z grami wyposażony w konsole, pinball, oraz stół do gry w piłkarzyki, oraz salę konferencyjną. 

Goście mogą zamówić dowolne dania i przekąski kuchni światowej, lotnisko zapewnia też, że niestandardowe prośby są możliwe do spełnienia. Goście transportowani są na terenie lotniska i do bramek flotą luksusowych samochodów, w której skład wchodzą między innymi limuzyny Bentley Mulsanne. 

- Stworzyliśmy niesamowicie luksusową strefę ucieczki od zgiełku bramek; oazę wypoczynku i relaksu dla podróżnych z wysokimi oczekiwaniami. Goście mogą poczuć jakby byli w domu oraz poczuć, że doskonale zadbaliśmy o ich potrzeby - zapewnia Giesen 

fot. Fraportgość_ca617 - Profil
gość_ca617
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie