Schiphol z nową stroną i aplikacją

13 grudnia 2016 07:00
Holenderskie lotnisko w pobliżu Amsterdamu zamierza do 2018 r. stać się liderem technologii cyfrowych w branży. Schiphol na nowej stronie i aplikacji mobilnej stawia przede wszystkim na personalizację.
Reklama
Ze strony i aplikacji mobilnej lotniska Schiphol korzysta dziennie ok. 3 mln osób - nie tylko pasażerów z Holandii, ale też osób przesiadających się w Amsterdamie oraz ok. 65 tys. pracowników lotniska i związanych z nim firm. Nowe narzędzia cyfrowe mają uwzględniać potrzeby wszystkich tych grup.

Zmiany dotyczą nie tylko projektu strony i aplikacji, ale również wykorzystanych technologii.

- Schiphol chce zaoferować pasażerom najbardziej spersonalizowane doświadczenie podróży, jak to tylko możliwe. Oferujemy porady w oparciu o informacje o lotach. Np. pasażerowie lecący do Stanów - i tylko oni - otrzymają informacje o formularzu wjazdu ESTA. Wkrótce zamierzamy też uruchomić funkcję sprawdzenia, kiedy najlepiej przejść przez kontrolę bezpieczeństwa. Już teraz dla wszystkich lotów dajemy pasażerom informacje, jakie sklepy mają po drodze do gate'u i co mogą w nich kupić - tłumaczy Christa Bakker, menedżer programu Cyfrowe Lotnisko w Schiphol Group.

Do tego nowa strona działa szybciej niż poprzednia, a praktyczne i często wykorzystywane funkcje - np. możliwość rezerwacji miejsca parkingowego - są teraz łatwiej dostępne.

Aplikacja umożliwia także nawiązanie kontaktu z pracownikami lotniska i zapytanie o pomoc.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy