Lotnisko w Monachium rozwija się za granicą

31 października 2016 07:00
Spółka zarządzająca lotniskiem w Monachium powoła spółkę-córkę, której zadaniem będzie rozwijanie działalności międzynarodowej w zakresie budowy i zarządzania terminalami. Dzięki nowej strukturze firma liczy na dotarcie do większej liczby klientów.
Reklama
W pierwszej kolejności spółka ma rozwijać się w rejonie Azji i Pacyfiku, Indiach oraz obydwu Amerykach, także poprzez ewentualne akwizycje. Lotnisko w Monachium podkreśla, że już od 20 lat działa na rynkach zagranicznych, a dzięki nowej spółce-córce będzie bliżej obecnych i potencjalnych klientów.

Już teraz spółka świadczy usługi 13 klientom na całym świecie. Zajmuje się tym wyznaczony zespół 70 ekspertów, którzy teraz trafią do nowej spółki. W portfolio Munich Airport jest m.in. zarządzania terminalem lotniska w Kairze, wsparcie operacyjne i logistyczne dla nowego lotniska w Omanie czy umowa na projektowanie, budowę i zarządzanie nowym lotniskiem Palmerola w pobliżu stolicy Hondurasu, Tegucigalpy.

Spółka podkreśla, że dzięki doświadczeniu może świadczyć usługi na wszystkich etapach cyklu życia lotniska: od doradztwa i projektowania, poprzez budowę, po zarządzanie.
Tagi
monachium

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy