Wizz Air z certyfikatem IOSA

18 lipca 2016 09:43
1 komentarz

Wizz Air (18.07) przeszedł pomyślnie audyt bezpieczeństwa Międzynarodowego Stowarzyszenia Przewoźników Lotniczych (IATA) i otrzymał certyfikat (IOSA), który jest globalnym miernikiem bezpieczeństwa linii lotniczych.

Reklama

Program IOSA jest międzynarodowym systemem oceny bezpieczeństwa, operacyjnych systemów zarządzania i kontroli linii lotniczych. Ocena Wizz Air została dokonana przez AQS – jeden z sześciu podmiotów zatwierdzonych przez IATA do przeprowadzania kontroli.

- Naszym celem w Wizz Air jest osiąganie i utrzymywanie najwyższych standardów w każdym aspekcie naszej działalności. Jesteśmy dumni z otrzymania certyfikatu IOSA, co potwierdza wysoki poziom kultury bezpieczeństwa wypracowany w naszej firmie. Bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem, dlatego nasi pasażerowie mogą cieszyć się niskokosztowymi podróżami i doskonałą obsługą na pokładach WIZZ mając pewność, że są w dobrych rękach. - powiedział József Váradi, prezes Wizz Air.

Ostatnie komentarze

gość_39c5b 2016-07-18 13:27   
gość_39c5b - Profil gość_39c5b
"...certyfikat (IOSA), który jest globalnym miernikiem bezpieczeństwa linii lotniczych" nie jest żadnym miernikiem, a kolejnym wyciągaczem kasy przez IATA.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy