Wizz Air zainaugurował połączenia z Polski na Sardynie

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
21 czerwca 2016 09:58
1 komentarz

Wizz Air rozpoczął w minioną sobotę (18.06) dwa nowe połączenia z Polski na Sardynię. 

Reklama

Najnowsze trasy WIZZ łączą Katowice i Warszawę z miastem Alghero. Loty z obu miast będą odbywać się w sezonie letnim w soboty.- Z ogromną radością wprowadzamy dwie niezwykle atrakcyjne letnie trasy z Katowic i z Warszawy. Latamy do Alghero w każdąsobotę w czasie sezonu letniego z obu miast, co pozwala naszym polskim klientom na niskokosztowe podróże na piękną Sardynię. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład! - powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.


Sardynia, druga co do wielkości wyspa na Morzu Śródziemnym, jest popularnym kierunkiem turystycznym oferującym szeroki wybór możliwości spędzania zarówno aktywnych jak i relaksujących wakacjiw pięknym otoczeniu.

Bilety na ostatnio uruchomione połączenia dostępne są w sprzedaży na stronię przewoźnika w cenach rozpoczynających się już od 119 złotych z Katowic i od 159 złotych z Warszawy (bilet w jedną stronę z podatkami i opłatami obowiązkowymi).

Fot: Wizzair / Katowice Airport
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_88ba2 2016-06-27 15:29   
gość_88ba2 - Profil gość_88ba2
To teraz może czas na jakieś loty krajowe? :) Katowice - Gdańsk ; Katowice - Warszawa
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama