×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air zainaugurował połączenia z Polski na Sardynie


Wizz Air rozpoczął w minioną sobotę (18.06) dwa nowe połączenia z Polski na Sardynię. 
Najnowsze trasy WIZZ łączą Katowice i Warszawę z miastem Alghero. Loty z obu miast będą odbywać się w sezonie letnim w soboty.Z ogromną radością wprowadzamy dwie niezwykle atrakcyjne letnie trasy z Katowic i z Warszawy. Latamy do Alghero w każdąsobotę w czasie sezonu letniego z obu miast, co pozwala naszym polskim klientom na niskokosztowe podróże na piękną Sardynię. Nasza polska załoga serdecznie zaprasza Państwa na pokład! - powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.


Sardynia, druga co do wielkości wyspa na Morzu Śródziemnym, jest popularnym kierunkiem turystycznym oferującym szeroki wybór możliwości spędzania zarówno aktywnych jak i relaksujących wakacjiw pięknym otoczeniu.

Bilety na ostatnio uruchomione połączenia dostępne są w sprzedaży na stronię przewoźnika w cenach rozpoczynających się już od 119 złotych z Katowic i od 159 złotych z Warszawy (bilet w jedną stronę z podatkami i opłatami obowiązkowymi).

Fot: Wizzair / Katowice Airport
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie