×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Zimą nowe połączenia czarterowe


LOT uruchomi zimą nowe połączenia czarterowe we współpracy z biurem podróży Rainbow Tours. Do obsługi nowych kierunków zostanie wykorzystany boeing 787-8 Dreamliner.Od 31 października 2016 r. przewoźnik poleci na trasie Warszawa - Antananarywa (Madagaskar) - Mauritius - Warszawa. Będzie to uzupełnienie rejsów Warszawa-Mauritius, połączenia będą wykonywane co dwa tygodnie. 

Od 7 listopada linia uruchomi trasy Warszawa - Miami oraz Warszawa - Puerto Vallarta (Meksyk), a od 17 listopada Warszawa - Cayo Coco (Kuba). Wyloty do Puerto Vallarta i Cayo Coco będą oferowane raz w miesiącu jako część 14-dniowego pakietu wyjazdowego.

Drugi boeing 787 LOT-u będzie wykorzystywany do utrzymania obecnych tras czarterowych z Warszawy do Varadero (od 2 listopada, raz w tygodniu), Cancun (od 4 listopada, raz w tygodniu), Bangkoku (od 5 listopada, raz w tygodniu) i na Mauritius (od 7 listopada, raz na dwa tygodnie). gość_f5aec - Profil
gość_f5aec
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie