×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Sichuan Airlines poleci do Pragi


Chińskie linie Sichuan Airlines planuje uruchomienie lotów na trasie z Chengdu do Pragi. Pierwszy lot zaplanowano na 25 lutego 2016 r.


Chengdu - Praga 

Rozkład lotów na tej trasie jak na razie dotyczy wyłącznie 25 oraz 28 lutego br. Niedługo do systemu mają zostać załadowane loty na marzec 2016 r. Nie wiadomo do kiedy, ani w jakiej częstotliwości przewoźnik planuje obsługiwać te połączenie. 

Rozkład rejsów prezentuje się następująco (czasy lokalne):

  • 3U8295 Chengdu 08:10 – 11:40 Praga 
  • 3U8296 Praga 13:40 – 06:10+1 Chengdu 
Loty mają być wykonywane samolotami typu airbus A330 z miejscami w klasie biznesowej i ekonomicznej. 

Rezerwacja jest obecnie dostępna jedynie dla najwyższych taryf w wyżej wymienionych klasach. 

Nie wiadomo dlaczego przewoźnik tak późno zdecydował się na uruchomienie połączenia, ani dlaczego terminy jego wykonywania nie są do końca wprowadzone. 

Sichuan Airlines jest chińską linia lotnicza, która oferuje loty krótko i średniodystansowe wewnątrz kraju, a także kilka połączeń długodystansowych (m.in. do Vancouver i Melbourne). Jej głównymi hubami są lotniska w Chengdu i Chongqing. Flota linii liczy 107 samolotów, zaś w siatce znajduje się 67 kierunków. 

Chengdu (dawniej Chengtu) to ośrodek administracyjny prowincji Syczuan. Jest położony w południowo-zachodniej części Chin. Z liczbą ponad 14 mln mieszkańców jest jednym z większych chińskich miast na zachodzie kraju. To ważny ośrodek gospodarczy i kulturalno-naukowy.  

gość_ca617 - Profil
gość_ca617
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie