×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Finnair poleci do Fukuoki i Guangzhou


Finnair ogłosił dziś (7.10) uruchomienie w sezonie letnim 2016 regularnych połączeń z Helsinek do Fukuoki oraz do Guangzhou. Loty do japońskiego miasta będą się odbywały przez cały rok, natomiast do nowego miasta w Chinach do końca października 2016.


Nowe połączenie do Fukuoki sprawia, że Finnair jest jedyną europejską linią lotniczą, która będzie latać do czterech różnych miast w Japonii, a także jedyną łączącą europejski kontynent z tym miastem. Obecnie fiński przewoźnik oferuje codzienne połączenia do Tokio (Narita), Nagoi i Osaki.
Pierwszy rejs z Finlandii do Fukuoki został zaplanowany na 7 maja 2016 r. Loty będą realizowane trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki oraz soboty. Rotacja otrzyma numery AY075/076. Połączenie będzie obsługiwane we współpracy code-share z Japan Airlines.

//www.pasazer.com/img/images/normal/finnair,a330,300,hel,pbozyk.jpg
W maju 2016 linia poleci także do kolejnego miasta w Chinach. Guangzhou będzie szóstym miastem Finnaira w Chinach. Obecnie linia oferuje całoroczne loty do Pekinu, Chongqing, Hong Kongu i Szanghaju oraz sezonowe rejsy do Xi'an.
Loty do Guangzhou wystartują 6 maja 2016 roku. Rejsy będą realizowane cztery razy w tygodniu: we wtorki, środy, piątki i niedziele. Połączenie będzie sezonowe, a ostatni rejs na tej trasie zaplanowano na 29 października 2016. Rotacja otrzyma numery AY067/068.

Finnair będzie obsługiwać połączenia z Helsinek do Fukuoki i Guangzhou airbusami A330-300, które zabierają na pokład 271 pasażerów: 42 w klasie biznes oraz 229 w ekonomicznej.

Fot. Piotr Bożykgość_abd20 - Profil
gość_abd20
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie