×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Latem z Modlina do Goteborga, Kolonii i Malagi


Ryanair utrzyma na sezon letni 2016 r. trasy z Modlina do Goteborga, Kolonii i Malagi. Połączenia te ruszą pod koniec października - do tej pory Ryanair nie informował, czy pozostaną w rozkładzie na lato.


Dzięki tym połączeniom w 2016 r. po raz pierwszy przekroczymy poziom 3 mln pasażerów z lotniska w Modlinie. Dzięki temu port lotniczy ten nadal będzie jednym z najszybciej rosnących w Europie - zapowiedział na konferencji prasowej w Warszawie Michael O'Leary, prezes Ryanaira.

Połączenie do Kolonii będzie obsługiwane latem codziennie, a loty do Goteborga i Malagi dwa razy tygodniowo. Na tę chwilę łączna liczba tras Ryanaira z lotniska w Modlinie latem 2016 r. ma wynieść 34.

Dodatkowo Ryanair zwiększy też częstotliwość lotów z Modlina do Londynu-Stansted (dodatkowe cztery loty tygodniowo), Dublina (dodatkowy lot dziennie) i Manchesteru (trzy nowe loty tygodniowo).gość_3d85a - Profil
gość_3d85a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie