Wizz Air zainaugurował cztery nowe trasy z Polski

30 czerwca 2015 15:21
16 komentarzy
Wizz Air po raz kolejny rozwija siatkę połączeń z Polski. Tym razem WIZZ zainaugurował loty na czterech nowych trasach z dwóch polskich lotnisk.
Reklama
Tym razem WIZZ zainaugurował loty na czterech nowych trasach z dwóch polskich lotnisk. Pasażerowie z Katowic mogą planować swoje wakacyjne wyjazdy do Larnaki, Bolonii i Bristolu, korzystając z dwóch lub trzech rejsów tygodniowo. Z Lotniska Chopina w Warszawie przewoźnik oferuje dwa razy, a nie jak wcześniej planowano trzy loty, w tygodniu połączenia do Stavanger w Norwegii.
//www.pasazer.com/img/images/normal/wizzair,nowy,a320-5_1.jpg
- Inauguracja czterech tras z Polski to dla nas ekscytujący moment, ponieważ ciągle rozwijamy siatkę połączeń Wizz Air na tym kluczowym rynku. Wraz z nowymi kierunkami, przed Polakami otwiera się więcej możliwości. Teraz mogą podróżować w niskich cenach WIZZ do Norwegii, Anglii, Włoch oraz na Cypr i planować wakacyjne wyjazdy, korzystając z doskonałej jakości usług Wizz Air na pokładzie. Zarezerwuj wymarzoną podróż już teraz na wizzair.com - powiedział Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy linii Wizz Air.

Fot. Dominik Sipiński
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_07aa0 2015-07-02 14:00   
gość_07aa0 - Profil gość_07aa0
do gość_58187. Właśnie Wasze teorie są zdumiewajace. Myslicie, że nic poza KRK nie istnieje. To mania wyższości, która objawia sie na tym forum przy byle jakiej okazji czy dotyczy WRc, LUC RZE to zawsze wtrącicie wątek KRK - pępka Świata.
Oj tak chłopie na Śląsku drzemie potencjał i to bardzo duży ale trzeba mu dać rozwinąć skrzydła i nie ludź się, że KRK jest taki trendy - to kwestia dopłat i opłat, wtajemniczeni wiedzą o co chodzi. Było by super gdyby komentowano konkretny temat a nie zawsze zmierza się do porównań KTW i KRK. Za miedługo zaczną się znowu głupie komentarze na temat ruchu w czerwcu - typu Super miesiac w KRK wzrosty 100% itp. itd. to głupie pozostali sobie odpuszczają co nie znaczy, że RZE, LUZ BYG WRC POZ nie mają wzrostów. Ale poprostu tym się nie chwalą. Skromność tego wymaga i kultura!
gość_58187 2015-07-01 18:04   
gość_58187 - Profil gość_58187
Gość_d5d62: wasze małomiasteczkowe teorie są po prostu zdumiewające. Tak, wszyscy chcą latać na Śląsk, tam normalnie drzemie taki potencjał... Otóż tak nie jest, gdyby było inaczej, linie lotnicze waliłyby drzwiami i oknami, wprowadziliby sloty o które wszyscy staraliby się latami... Śmieszni jesteście w tym waszym przeświadczeniu o wyższości nad innymi regionami. Ale tu kompleksów nie wyleczycie, fakty i liczby mówią same za siebie, to Balice mają nieporównywalnie wyższy potencjał. I też nie rozumiem dlaczego nie ma "zdrowego rynku konkurencji". Wtedy wizz już dawno latałby z Krakowa, a bo niby czemu tak miałoby nie być?
gość_91dce 2015-07-01 15:55   
gość_91dce - Profil gość_91dce
gość_1b70d Przepraszam mój błąd.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy