×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air uruchomi bazę w Debreczynie


Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły uruchomienie swojej 22. bazy operacyjnej na lotnisku w Debreczynie oraz uruchomienie trzech nowych połączeń z tego węgierskiego portu lotniczego.


Nowa baza operacyjna na Węgrzech wystartuje 16 grudnia 2015 roku. Przewoźnik zbazuje na lotnisku w Debreczynie jeden samolot Airbus A320, uruchomi trzy nowe trasy oraz zwiększy częstotliwość rejsów na istniejących już połączeniach. Wizz Air zaoferuje pasażerom rejsy na trasach:
Loty z Debreczyna do Paryża Beauvais zostaną uruchomione 16 grudnia 2015 roku i będą realizowane dwa razy w tygodniu: w środy oraz niedziele. Rejsy z Debreczyna do Brukseli Charleroi oraz Malme wystartują 18 grudnia 2015 roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu: w poniedziałki oraz piątki. Dodatkowo Wizz Air zwiększy częstotliwość lotów z Debreczyna do Londynu Luton oraz Eindhoven.

- Dwa dni temu świętowaliśmy nasze 11. urodziny i zaprezentowaliśmy nowe barwy samolotu oraz odświeżony wizerunek marki, podkreślając ciągłe zaangażowanie w poprawianie jakości podroży naszych pasażerów. Dzisiaj mam przyjemność podzielić się ważnymi informacjami dla rynku węgierskiego i rejonu Hajdú-Bihar. Dzięki bazie operacyjnej Wizz Air w Debreczynie, wschodnie Węgry staną się bardziej dostępne dla turystów, co wpłynie na dynamiczny rozwój turystki i gospodarki regionu. Podwajając poziom oferowania z lotniska w Debreczynie, Wizz Air i partnerzy biznesowi stworzą nowe miejsca pracy dla mieszkańców - powiedział Jozsef Varadi, prezes Wizz Air, podczas konferencji prasowej w Debreczynie.gość_8a5a4 - Profil
gość_8a5a4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie