Wizz Air uruchomi bazę w Debreczynie

21 maja 2015 13:05
1 komentarz
Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły uruchomienie swojej 22. bazy operacyjnej na lotnisku w Debreczynie oraz uruchomienie trzech nowych połączeń z tego węgierskiego portu lotniczego.
Reklama
Nowa baza operacyjna na Węgrzech wystartuje 16 grudnia 2015 roku. Przewoźnik zbazuje na lotnisku w Debreczynie jeden samolot Airbus A320, uruchomi trzy nowe trasy oraz zwiększy częstotliwość rejsów na istniejących już połączeniach. Wizz Air zaoferuje pasażerom rejsy na trasach:
Loty z Debreczyna do Paryża Beauvais zostaną uruchomione 16 grudnia 2015 roku i będą realizowane dwa razy w tygodniu: w środy oraz niedziele. Rejsy z Debreczyna do Brukseli Charleroi oraz Malme wystartują 18 grudnia 2015 roku i będą się odbywały dwa razy w tygodniu: w poniedziałki oraz piątki. Dodatkowo Wizz Air zwiększy częstotliwość lotów z Debreczyna do Londynu Luton oraz Eindhoven.

- Dwa dni temu świętowaliśmy nasze 11. urodziny i zaprezentowaliśmy nowe barwy samolotu oraz odświeżony wizerunek marki, podkreślając ciągłe zaangażowanie w poprawianie jakości podroży naszych pasażerów. Dzisiaj mam przyjemność podzielić się ważnymi informacjami dla rynku węgierskiego i rejonu Hajdú-Bihar. Dzięki bazie operacyjnej Wizz Air w Debreczynie, wschodnie Węgry staną się bardziej dostępne dla turystów, co wpłynie na dynamiczny rozwój turystki i gospodarki regionu. Podwajając poziom oferowania z lotniska w Debreczynie, Wizz Air i partnerzy biznesowi stworzą nowe miejsca pracy dla mieszkańców - powiedział Jozsef Varadi, prezes Wizz Air, podczas konferencji prasowej w Debreczynie.

Ostatnie komentarze

gość_fa213 2015-05-22 10:33   
gość_fa213 - Profil gość_fa213
Wizz Air bardzo dawno temu zamknął trasę Budapeszt - Paryż Beauvais. Ciekawe, jak się będzie sprzedawała trasa z Debreczyna do Paryża?
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy