Fotele klasy biznes i części samolotów na aukcji LOT-u

5 maja 2015 14:03
7 komentarzy
Po raz pierwszy w historii LOT wystawia na aukcję elementy wyposażenia samolotów. Aukcja odbędzie się 16 maja w Warszawie, w siedzibie LOT-u. Wydarzenie wspiera projektant wnętrz, Tomasz Pągowski.
Reklama

Na licytacji pojawią się m.in.: fotele z klasy biznes, wózki cateringowe i elementy skrzydła. Dostępne będą także inne atrakcje związane z lotnictwem, jak lot balonem na ogrzane powietrze, lot szybowcem lub wycieczka po bazie technicznej LOT AMS. Wykaz wszystkich licytowanych przedmiotów jest już dostępny na stronach sklepu internetowego AirKiosk.

- To pierwsza taka aukcja w Polsce. Udało nam się zgromadzić niecodzienne eksponaty, które ucieszą każdego pasjonata lotnictwa. Wózek cateringowy sprawdza się doskonale także w domowej kuchni, a fotel lotniczy może śmiało pełnić swoją rolę w salonie ­- mówi Karina Legawiec, p.o. dyrektor biura dodatkowych przychodów i programów lojalnościowych. - W ubiegłym roku zorganizowaliśmy licytację zagubionych bagaży. Tym razem przygotowaliśmy coś nie tylko dla łowców okazji, ale także miłośników designu.

W przygotowaniu wydarzenia udział bierze Tomasz Pągowski, dyrektor kreatywny agencji multi-design i prowadzący programy telewizyjne o urządzaniu wnętrz, który zaprezentuje projekty alternatywnego i kreatywnego wykorzystania części samolotów. Natomiast licytację poprowadzi Zbigniew Bagiński, który prowadził w ubiegłym roku aukcję zagubionych bagaży.

Bilety na to wydarzenie dostępne są na stronach sklepu internetowego AirKiosk w cenie 150 złotych. Z uwagi na piknikowy i rodzinny charakter wydarzenia dostępne będą również bilety ulgowe dla dzieci. Najmłodsi goście będą mogli skorzystać ze specjalnie dla nich przygotowanych atrakcji.

Dla każdego uczestnika licytacji organizator przewidział dodatkowe niespodzianki.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_4e40f 2015-05-10 14:49   
gość_4e40f - Profil gość_4e40f
A może przy okazji udałoby im się sprzedać również ten Zarząd?
gość_6c170 2015-05-06 16:19   
gość_6c170 - Profil gość_6c170
wadium jest zwracane tylko w przypadku wylicytowania czegos?
gość_6fe38 2015-05-05 23:19   
gość_6fe38 - Profil gość_6fe38
wchodzę na stronę klikam w aukcję a tam tylko bilety...miały byc nie ma może są ale gdzieś tam się pochowały o taka to państowa firma i próby bycie fajnym
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy