×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Transavia zamówiła 17 Boeingów 737-800


Linia Transavia, należąca do holdingu AF-KLM, zamówiła 17 Boeingów B737-800NG wraz z opcjami na kolejne trzy maszyny tego typu. Wartość kontraktu opiewa na kwotę około 1,5 mld dolarów amerykańskich.


Nowe maszyny będą posiadać wnętrze Boeing Sky Interior oraz powiększą flotę przewoźnika. Ich dostawy zaplanowano na lata 2016-2018.

- Staliśmy się jednym z wiodących przewoźników niskokosztowych we Francji i Holandii, skutecznie wykorzystując bezkonkurencyjną ekonomię i niezawodność B737 Next-Generation. Ostatnie zamówienie daje nam solidną platformę do rozwoju naszej firmy, jednocześnie oferując naszym pasażerom wyjątkowy produkt i komfort - powiedział Bram Graber, prezes linii Transavia.

//www.pasazer.com/img/images/airplane/TransaviaB738.jpg
Transavia istnieje od 1965 r. Od 12 lat należy do grupy kapitałowej Air France-KLM. Obecnie obsługuje rejsy do blisko 100 miast w 24 krajach Europy i basenu Morza Śródziemnego, a także do Islandii i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Od lipca tego roku przewoźnik będzie obecny także na Lotnisku Chopina w Warszawie.

Obecnie flota linii Transavia i Transavia France składa się z 45 Boeingów: 10 B737-700 oraz 35 B737-800.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożykgość_70cbf - Profil
gość_70cbf
  

W tym temacie przeczytasz


Brak wiadomości

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie