×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Code-share airberlin i Bulgaria Air


Od połowy stycznia przyszłego roku linie airberlin i Bulgaria Air rozpoczną współpracę code-share. Narodowy przewoźnik bułgarski jest dwudziestym partnerem niemieckiej linii na takich zasadach.Od 14 stycznia airberlin umieści swoje kody (AB) na trasach Bulgaria Air obsługiwanych z Sofii do: Berlina-Tegel, Frankfurtu i Wiednia.

W zamian kod bułgarskiego partnera (FB) pojawi się na rejsach niemieckiego przewoźnika z hubu w Berlinie-Tegel do Kopenhagi, Sztokholmu-Arlandy, Goteborga i Helsinek. W przyszłości umową objęte zostaną także rejsy krajowe wewnątrz Niemiec: do Dusseldorfu, Kolonii/Bonn, Frankfurtu i Stuttgartu.

Nowa umowa code-share ma znaczenie przede wszystkim z punktu widzenia strategii rozwoju airberlin, która upatruje w Europie Wschodniej duży potencjał pod względem dowożenia pasażerów z regionów o słabo rozwiniętej siatce dalekodystansowej. Dzięki temu dla podróżnych z Sofii pojawi się szansa na loty przez Berlin do Chicago i Nowego Jorku oraz Abu Zabi.gość_27aae - Profil
gość_27aae
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie