LOT: Nowa strefa odpraw dla pasażerów klas premium

26 grudnia 2014 15:17
6 komentarzy
Polskie Linie Lotnicze LOT podnoszą poprzeczkę w standardzie obsługi w swoim hubie – czyli na Lotnisku Chopina w Warszawie. Pasażerowie klas premium LOT-u odprawiają się przy nowych stanowiskach w specjalnie wydzielonej, elegancko zaaranżowanej i nowoczesnej strefie.
Reklama
PLL LOT wdrażają kolejne rozwiązania podnoszące jakość obsługi pasażerów. W minionych miesiącach istotne zmiany wprowadzone zostały na pokładach samolotów, warto przypomnieć chociażby nową klasę podróży LOT Economy Plus w rejsach krótkodystansowych czy też nowy serwis restauracyjny i deserowy na pokładach Boeingów 787 Dreamliner. Kolejnym etapem jest podniesienie jakości obsługi pasażerów w HUBie PLL LOT S.A., czyli na warszawskich lotnisku im. Fryderyka Chopina.

Od 22 grudnia pasażerowie LOT Economy Plus, LOT Premium Class i LOT Business Class mają do dyspozycji wydzieloną strefę odprawy bagażowo-paszportowej. LOT jako pierwsza linia lotnicza zastosowała takie rozwiązanie w Polsce, co ciekawe tego typu rozwiązania stosowane są tylko przez niektórych przewoźników, którzy zazwyczaj udostępniają je tylko pasażerom klasy pierwszej.

- Mamy w swojej flocie najnowocześniejsze samoloty Boeing 787 Dreamliner, które oferują naszym pasażerom najwyższy poziom komfortu, na pozostałych etapach podróży również podnosimy poziom obsługi – stąd nowa, wydzielona strefa umożliwiająca szybkie i wygodne dokonanie odprawy – mówi Michał Leman, Dyrektor Biura Rozwoju Produktu PLL LOT S.A.

//www.pasazer.com/img/images/normal/lot,stanowiska,odprawy,media.jpg
Nowa strefa odprawy została wydzielona z ogólnodostępnej hali odlotów. Wystrój tej przestrzeni celowo nawiązuje do Salonu Biznesowego LOT, tak by pasażerowie czuli się wyjątkowo od samego wejścia do terminalu. Wszystkie elementy strefy są wykończone eleganckimi, naturalnymi materiałami jak drewno, szkło i skóra. Akcenty zieleni i dyskretne podświetlenie tworzą wyjątkowość tego miejsca. Pasażerów będzie witał consierge, który również pomoże w procesie odprawy.

To nie jedyna nowość wprowadzana przez PLL LOT przed świętami. Równocześnie uruchomione zostanie rozbudowane stanowisko Family check-in zostało specjalnie oznaczone i wyposażone w schodki, które ułatwiają najmłodszym pasażerom aktywny udział w procesie odprawy. Najmłodszych wita sympatyczny symbol LOT-u, czyli żuraw.

- Specjalne stanowisku odprawy dedykowane rodzinom uruchomiliśmy już latem, jednak ze względu na jego ogromną popularność zostało ono dodatkowo rozbudowane. Zależy nam aby osoby podróżujące z dziećmi bez stresu i kolejek mogły przejść procedurę odprawy. Myślę, że szczególnie dla najmłodszych pasażerów będzie to miłe rozpoczęcie pierwszych podróży lotniczych – dodaje Leman.

Dodatkowe stanowisko odprawy pozwala małym pasażerom poczuć się jak dorosły, samemu podać dokumenty, odebrać kartę pokładową i co najważniejsze to wszystko bez kolejki. Takie stanowisko w Warszawie posiada tylko LOT.

Fot. PLL LOT
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_b3c8c 2016-12-26 15:06   
gość_b3c8c - Profil gość_b3c8c
Dziewięć
gość_38278 2015-01-05 12:49   
gość_38278 - Profil gość_38278
a niech mają gest, przecież nie za swoje stawiają tylko kolejną transzę "pomocy". jest kilku polskich operatorów lotniczych, którzy muszą ciułać kasę i walczyć o przeżycie, a jedna jest sukcesywnie podsypywana kasowo i jeszcze najgłośniej ujada...
btw, stawianie tego w środku dnia to jest co najmniej żenujący nieprofesjonalizm...
gość_69b75 2015-01-05 12:14   
gość_69b75 - Profil gość_69b75
powtorze pytanie goscia_48051: teoretycznie takie strefy sa dostepne dla *G: ktos moze to potwierdzic dla Wawy?
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy