×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair: Ze Szczecina do Oslo Rygge


Linie lotnicze Ryanair ogłosiły uruchomienie w sezonie letnim w 2015 roku nowego połączenia ze Szczecina do Oslo Rygge oraz zwiększenie częstotliwości rejsów na trasie do Londynu Stansted.Loty ze Szczecina do Oslo Rygge mają się odbywać dwa razy w tygodniu, bilety na nowej trasie do Norwegii mają się pojawić w sprzedaży już wkrótce. W sezonie letnim Ryanair będzie również oferował rejsy do Londynu Stansted codziennie.

- Ryanair z przyjemnością ogłasza rozkład lotów ze Szczecina na sezon letni 2015r. z nowym połączeniem do Oslo Rygge. 4 nasze połączenia w sezonie letnim 2015r. z Portu Lotniczego Szczecin - Goleniów oznaczają aż 145 000 pasażerów rocznie - powiedziała Klaudia Kałążna z Ryanair.

//www.pasazer.com/img/images/normal/ryanair,b737800,lcj(pbozyk).jpg
- Od dłuższego czasu obserwujemy rosnące zapotrzebowanie na połączenia lotnicze do Norwegii, w szczególności do aglomeracji wokół stolicy Norwegii – Oslo. Nowe połączenie linii Ryanair doskonale wpisuje się w ten trend. Jesteśmy pewni, że dzięki temu połączeniu, skorzystają nie tylko mieszkańcy naszego regionu, pracujący w Norwegii ale również zachodniopomorska branża turystyczna, goszcząc turystów norweskich dla których nasz region jest jednym z ciekawszych miejsc do krótkich, kilkudniowych wyjazdów - dodał Maciej Dziadosz, prezes portu lotniczego w Szczecinie.

Fot. Piotr Bożykgość_527e5 - Profil
gość_527e5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie