Nowa usługa LOT-u: Niespodzianka na pokładzie

9 grudnia 2014 16:51
4 komentarze
LOT wprowadza możliwość sprawienia bliskiej osobie oryginalnej niespodzianki podczas podróży rejsem międzynarodowym z Warszawy w ramach usługi LOT Moments. Pasażer ma do wyboru pięć oryginalnych zestawów na urodziny, rocznicę ślubu, Walentynki, z okazji Bożego Narodzenia oraz upominki dla dzieci.
Reklama
W zestawach upominków znajdują się słodycze, perfumy, kosmetyki, biżuteria i zabawki. Do każdego upominku dołączona zostanie specjalna kartka z życzeniami, a paczka dostarczona na pokład. LOT Moments można zamówić dla bliskiej osoby, nawet jeśli sami z nią nie podróżujemy. Upominek zostanie wręczony przez załogę tuż po starcie samolotu.

Usługę LOT Moments można wykupić w sklepie internetowym airkiosk.lot.com.

Dodatkowo przed świętami LOT wprowadza na pokładach swoich samolotów nowy katalog SHOP & MORE z ofertą Duty Free, by każdy mógł cieszyć się podniebnymi zakupami luksusowych produktów podczas podróży do Stanów Zjednoczonych, Kanady czy Chin.

Zamawiając produkty duty free z zimowej edycji katalogu SHOP & MORE on-line na minimum 3 dni przed wylotem można oszczędzić nawet do 25 proc.

Zakupy w AirKiosk.lot.com są także okazją do kupienia oryginalnych produktów firmowanych marką LOT. To pomysł na prezent szczególnie dla pasjonatów i miłośników lotnictwa. Dostępne kategorie to: biuro, dom, podróż, lotnictwo oraz dla dzieci.

W ofercie znajdują się m.in. produkty potrzebne podczas podróży, takie jak identyfikator do bagażu czy słuchawki. LOT oferuje także dużo produktów z kategorii gadżetów biurowych, wyposażenia domu, czy też dla najmłodszych pasażerów np. gry i maskotki.

Miłośników lotnictwa ucieszy fakt, że w sklepie internetowym dostępne są w sprzedaży modele samolotu boeing 787 Dreamliner w barwach LOT-u.

Gadżety LOT można zamówić z dostawą do domu na adres wskazany w zamówieniu na terenie Polski lub odebrać w jednym z 4 biur LOT Travel w Warszawie, Krakowie, Gdańsku lub Wrocławiu.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
kemot97 2014-12-15 15:28   
kemot97 - Profil kemot97
oni nie potrafia ogarnac sytaucji kiedy pasazer wykupuje miejsce w samolocie (z racji wzrostu wykupilem miejsce w rzedzie z awaryjnym wyjsciem), ktorego ostetecznie nie dostalem o czym przekonalem sie po wejsciu do samolotu. Dlatego nie wierze w te ich ' niespodziankowe' uslugi. Niech lepiej zajma sie punktualnoscia lotow - przylot lub odlot na czas moze byc wystarczajaa niespodzianka dla pasazerow. Zreszta kto normalny lata LOTem...
gość_c75c7 2014-12-12 20:08   
gość_c75c7 - Profil gość_c75c7
Może niech szanowny Lot zajmie sie najpierw faktem niedzialajacej aplikacji mobilnej...
gość_9ef86 2014-12-12 10:44   
gość_9ef86 - Profil gość_9ef86
już myślałem, że w ten sposób bonzowie z LOTu informują swoje dzieci czy siostrzenice/ów, że mają pracę w LOT ;]
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy