×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


TransNusa odebrała pierwszego ATR-a 42-600


Europejski producent samolotów turbośmigłowych - ATR dostarczył wczoraj (29.09) pierwszego ATR-a 42 w wersji -600 dla indonezyjskiej linii TransNusa Aviation Mandiri. Nowa maszyna zabierze na pokład 50 pasażerów w konfiguracji jednej klasy.


- Działamy na maszynach turbośmigłowych od wielu lat. Wybraliśmy ATR-y, ponieważ są doskonale przystosowane do gorącego klimatu w Indonezji i operacji z krótkich pasów startowych. Dodatkowo oferują nam najniższe koszty operacyjne, co zdecydowanie przyczynia się do rozwoju regionalnego lotnictwa w naszym rejonie - powiedział Juvenile Jodjana, prezes TransNusa Air Services.


Przewoźnik posiada także trzy opcje i prawa zakupu na maszyny ATR 42-600 i prawdopodobnie jeszcze w tym roku je wykorzysta.

- Jesteśmy zadowoleni z wprowadzenia nowych ATR-ów w wersji -600 w Indonezji. Jesteśmy przekonani, że owocna współpraca będzie dalej umacniana w najbliższych latach - powiedział Patrick de Castelbajac, prezes ATR-a.

Obecna flota przewoźnika to sześć samolotów: jeden ATR 42-600 oraz pięć Fokkerów F50.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożyk


Reklama


Booking.com
gość_e0e4e - Profil
gość_e0e4e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie