Urzędnicy lubią latać z klasą

12 września 2014 21:18
2 komentarze
Przegląd prasy:
W 2013 r. ministerstwa i państwowe agencje wydały na bilety lotnicze 25 mln zł, o ponad 1,5 mln więcej niż rok wcześniej.
Reklama
Powyższy materiał pochodzi z "Interia.pl", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.

Ostatnie komentarze

dareck 2014-09-13 11:52   
dareck - Profil dareck
Urzędnicy powinni mieć limit wydatków do wysokości ceny biletu w klasie ekonomicznej. Jak chcą luksusu to mogą chyba szarpnąć się z własnej kieszeni na upgrade?
krzysiekl 2014-09-12 22:01   
krzysiekl - Profil krzysiekl
cytat: "Na pokładzie są prezesi wielkich polskich i międzynarodowych spółek. Wśród nich szefowie T-Mobile, Playa i Samsunga. Siedzą w klasie ekonomicznej. Samolotem leci też polska delegacja rządowa, dla której taki standard podróży okazał się niewystarczający. Urzędnicy wybrali klasę biznes."

Tak to jest jak całe społeczeństwo za nich płaci. Jak Ethiad ogłosił nową klasę podróży (Residence) z cenami takimi, że klasa pierwsza się chowa, tego się tez obawiałem: że stanie się to metoda którą politycy i urzędnicy będą pozbywać się nadmiaru pieniędzy podatnika.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy