×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Sprawdź status lotu


Linia lotnicza Wizz Air udostępnił dziś (3.09) na swojej stronie internetowej narzędzie do uzyskiwania informacji o locie w czasie rzeczywistym.


Od teraz pasażerowie będą mogli w wygodny sposób sprawdzać status lotu, poprzez wyświetlenie wszystkich rejsów odbywających się danego dnia zgodnie z rozkładem i tych opóźnionych bądź odwołanych. Nowa funkcja miała już swoją premierę w aplikacji Wizz Air na smartfony i obecnie wg informacji przewoźnika cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników. Od teraz wszyscy klienci mają dostęp do tej funkcji, wchodząc na stronę //wizzair.com/pl-PL/FlightInformation.

- Naszym celem jest dostarczanie pasażerom jak najmilszych doświadczeń na każdym etapie podróży. Chociaż Wizz Air odnotowuje wysoką punktualność lotów, czasami zdarzają się opóźnienia i utrudnienia. Wtedy najważniejsze jest szybkie i dokładne informowanie pasażerów o wszelkich zmianach. Dzięki nowej funkcjonalności do sprawdzania statusu lotu w czasie rzeczywistym, pasażerowie mogą kontrolować informacje o locie w dniu podróży - powiedział Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.gość_4da7c - Profil
gość_4da7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie