Ryanair: "Fast Track" dostępny w Modlinie

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
02 września 2014 12:30
22 komentarzy
Linia lotnicza Ryanair ogłosiła dziś (2.09) że ekspresowe przejście przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku, tzw. „Fast Track”, który jest częścią pakietu Ryanair Business Plus, jest aktywny w Porcie Lotniczym Warszawa/Modlin.
Reklama

Modlin jest pierwszym lotniskiem w Polsce, na którym przewoźnik oferuje opcję szybszej odprawy. Fast Track jest częścią pakietu Ryanair Business Plus, w skład którego wchodzą następujące udogodnienia:
  • zmiany terminu lotu („elastyczny bilet”)
  • bagaż rejestrowany (20kg) wliczony w cenę
  • ekspresowe przejście przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku ("Fast Track")
  • pierwszeństwo wejścia na pokład
  • miejsca premium
- Bardzo się cieszymy, że jesteśmy w gronie pierwszych lotnisk w Europie i pierwszym portem w Polsce, który oferuje pasażerom komfortowy pakiet Business Plus Ryanair, w tym opcję „Fast Track” na przejściu kontroli bezpieczeństwa. Dzięki temu osoby podróżujące z naszego lotniska będą mogły zaoszczędzić czas i przy asyście operatora przejść kontrolę bezpieczeństwa poza kolejką oczekujących. Ulepszamy ofertę dla pasażerów na lotnisku, tak by sprostać oczekiwaniom wszystkich podróżujących, w tym rodzinom z dziećmi i osobom podróżującym w celach biznesowych - powiedział Piotr Lenarczyk, szef Biura Handlowo-Marketingowego Lotniska Warszawa/Modlin.

Wg przewoźnika 25% jego klientów, to klienci biznesowi.

Fot. Joanna Pieczara/Mateusz Mularski
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_32841 2014-09-11 01:10   
gość_32841 - Profil gość_32841
Byłem w Modlinie we wtorek. Nie mogłem uwierzyć w to co zauważyłem. Loty Dublin, Man,Stn, Brs. Wszystkie mniej więcej jednakowo czasowo. Totalny chaos. Te dziewczyny nie radzą sobie. Ciasnota jakiej w życiu nie widziałem na żadnym innym lotnisku. W tle koszmarne opinie Anglików. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś tam się zdecydował iść. Chyba, że YanAir
gość_e328b 2014-09-04 10:01   
gość_e328b - Profil gość_e328b
@infomodlin- dzięki :) Czyli wizja biało-pomarańczowych samolotów jest coraz bliższa. Nic tylko czekamy na konferencję :)
bosmanlechu 2014-09-03 22:44   
bosmanlechu - Profil bosmanlechu
Fast track w Modlinie. Fajnie, tylko po co? Żeby dłużej stać na płycie lotniska, w deszczu, słońcu, sniegu?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama