Były szef lotniska miękko wylądował

6 czerwca 2014 15:54
8 komentarzy
Przegląd prasy:
Reklama
Powyższy materiał pochodzi z "Gazeta Wyborcza", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
przemolot 2014-06-12 16:11   
przemolot - Profil przemolot
Nie wiem, jak jest w przypadku innych Prezesów lotnisk, ale: w kontrakcie Prezesa Muszyńskiego była klauzula o zakazie podejmowania pracy u "konkurencji" przez pewien czas. Co prawda nie jestem prezesem, ale w swojej umowie o pracę mam podobną klauzulę. W razie moja umowa z firmą została rozwiązana, przez 3 lata nie mogę pracować w innej firmie w tej samej branży. Z tego tytułu przysługuje mi wynagrodzenie wypłacane przez firmę przez oznaczony w umowie okres. Wiąże się to z faktem, że np. ja, czy też Prezes Muszyński posiadamy pewne informacje dotyczące naszych firm, które ewentualnie moglibyśmy wykorzystać przeciwko naszym firmom, z korzyścią dla zatrudniającej nas nowej firmie w tej samej branży. To w skrócie i uproszczeniu.
malin 2014-06-09 11:57   
malin - Profil malin
Umowa o zakazie konkurencji to odszkodowanie, za to że nie pracuje dla konkurencji a mógłby. Jest to standard na stanowiskach zarządu.
7 tys brutto za nadzorowanie budowy to raczej skromna pensja. Ale artykuł chwytliwy, czytelnicy się oburzą, będzie duża klikalność.
gosc_573ec 2014-06-09 11:38   
gosc_573ec - Profil gosc_573ec
Gdyby nie to, która z gazet napisała artykuł, może byłbym w stanie uwierzyć. Niestety, od pewnego czasu gazeta ta dorównuje poziomem brukowcowi sprzed lat o wdzięcznym tytule "Skandale"... Jest subtelna różnica pomiędzy pensją a odprawą.... A że dostał nową posadę - co w tym dziwnego? Sprawdził się "kierując" budową lotniska, sprawdzi się i na tym stanowisku.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy