Hampton by Hilton na Okęciu otwarty

13 sierpnia 2013 12:36
Reklama
Firma Hilton Worldwide ogłosiła otwarcie nowego obiektu w Europie – hotelu Hampton by Hilton Warsaw Airport. Pierwszy hotel przy lotnisku został otwarty w 1963 roku przez Conrada Hiltona, który stał się pionierem tego typu inwestycji oraz odpowiedział na potrzeby podróżnych związane z dynamicznym rozwojem transportu powietrznego.

Hampton by Hilton Warsaw Airport oferuje 116 pokoi, ciepłe śniadania wliczone w cenie pobytu, klub fitness, w pełni wyposażone centrum biznesowe oraz czynny całą dobę bar z przekąskami. Na terenie całego obiektu gośce mają bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi. Hotel oferuje również salę konferencyjną o powierzchni 47 m2, która pomieści 18 osób.

50 lat po otwarciu pierwszego hotelu przy lotnisku przez Conrada Hiltona z dumą otwieramy Hampton by Hilton Warsaw Airport, pod marką, która z każdym dniem świętuje nowe sukcesy. Organizacja tak ważnego międzynarodowego widowiska, jakim było piłkarskie Euro 2012, pozwoliła Polsce zwrócić na siebie uwagę i przyciągnąć większą liczbę turystów. Staramy się wykorzystać ten korzystny trend – powiedział Simon Vincent, prezes Hilton Worldwide na obszar EMEA.

Niedawno swoje drzwi otworzył Hampton by Hilton Amsterdam Schipol Airport (czerwiec 2013) oraz Hampton by Hilton Exeter Airport (kwiecień 2013), dołączając tym samym do innych obiektów położonych przy lotniskach, takich jak: Hilton and Hilton Garden Inn Frankfurt Airport oraz Hilton London Heathrow Airport Terminal 5.

Z dumą otwieramy 20. w Europie hotel Hampton by Hilton. Dzięki temu coraz więcej klientów będzie mogło poznać i docenić wszystkie zalety tej marki. Hampton to wyjątkowa oferta hotelarska, która zapewnia stuprocentową gwarancję oraz łączy w sobie jakość, innowacyjność, komfort i wiele innych atrakcyjnych udogodnień – powiedział Phil Cordell, dyrektor ds. wyspecjalizowanej obsługi i marki Hampton na cały świat.

Goście którzy zatrzymają się w hotelu Hampton by Hilton na warszawskim Okęciu, będą mogli miło spędzić czas w centrum rozrywkowo-handlowym Galeria Mokotów, położonym w odległości zaledwie pięciu kilometrów. Czeka na nich również Stare Miasto, które figuruje na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Osoby podróżujące w interesach docenią położenie hotelu w rozwijającym się obszarze miasta, w którym siedziby ma wiele międzynarodowych firm.

Cieszymy się na powitanie pierwszych gości w naszym hotelu. W Hampton by Hilton każdy może liczyć na komfortowy pobyt oraz wiele udogodnień.Dołożymy wszelkich starań aby naszym gościom zagwarantować serwis na najwyższym poziomie – powiedziała Adriana Biernatowicz-Jadczak, dyrektor hotelu Hampton by Hilton Warsaw Airport.

Hilton Worldwide posiada obecnie w Polsce siedem hoteli prowadzonych pod czterema markami. Do ich grona dołączył w zeszłym miesiącu pierwszy DoubleTree by Hilton w Łodzi.

Tomasz Wyszyński
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy