Lublin Airport nadal rekrutuje

Tomasz Wyszyński - Profil Tomasz Wyszyński
21 maja 2012 14:15
Reklama

PLL szuka pracowników na kolejne miejsca pracy, ogłoszono rekrutację na pięć stanowisk dla 18 osób.

  • Specjalista ds. elektroenergetyki oświetlenia i łączności
Zatrudnionych zostanie na takim stanowisku siedem osób.
Pracownicy ci m.in. pełnić będą nadzór nad eksploatacją urządzeń i układów zasilających elektroenergetycznych, instalacji siłowych i rozdzielczych, wykonywać prace eksploatacyjno-konserwacyjne systemów i urządzeń lotniczego oświetlenia nawigacyjnego podejść, drogi startowej, drogi kołowania, lotniskowych znaków pionowych, oświetlenia przeszkodowego i oświetlenia ogólnego wewnętrznego i zewnętrznego. Będzie to praca w systemie zmianowym.
  • Specjalista ds. utrzymania infrastruktury
Na takim stanowisku zatrudnionych zostanie sześć osób.
Odpowiadać będą za wykonywanie zadań operatora i mechanika sprzętu utrzymania sezonowego itp. Ta praca będzie również w systemie zmianowym
  • Koordynator Naziemnego Ruchu Lotniczego „Follow-Me”
Dwie osoby zostaną zatrudnione na tym stanowisku.
Odpowiadać one będą za ustawianie statków powietrznych na stanowiskach płyty postoju samolotów według dyspozycji kontrolerów, będą ubezpieczać samoloty w czasie kołowania oraz sprawować nadzór nad bezpieczeństwem ruchu kołowego w polu ruchu naziemnego. Będzie to praca w systemie zmianowym.

  • Szef Zmiany Bazy Technicznej
PLL zatrudni dwie osoby na tym stanowisku.
Szef zmiany będzie kierował pracą bazy technicznej lotniska, planował i nadzorował wykorzystanie sprzętu technicznego, odpowiadał za gospodarkę częściami zamiennymi i materiałami eksploatacyjnymi itp. Praca w systemie zmianowym.
  • Specjalista ds. SMS, standardów lotniskowych, certyfikacji i szkoleń
Osoba ta odpowiadać będzie za przygotowanie standardów dokumentacji Portu Lotniczego Lublin zgodnie z wymaganiami ICAO, ECAC, UE, EASA i wymogami prawa lokalnego. W zakresie obowiązków będzie m.in. administracja procesem utrzymania i wykorzystania certyfikatu oraz opracowanie projektu, dokumentacji oraz nadzór nad wdrożeniem, utrzymywaniem i doskonaleniem Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem (SMS). Praca w systemie zmianowym.
Pełen opis stanowisk, wymagania konieczne i dodatkowe oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej Portu Lotniczego Lublin.
Reklama
Komentowanie tego wątku zostało wyłączone.
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama