×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Baza Ryanair w ModlinieLinie Ryanair ogłosiły uruchomienie swojej czwartej bazy operacyjnej w Polsce - wraz z początkiem sezonu zimowego jeden samolot Boeing 737-800 zostanie zbazowany na lotnisku w Modlinie.

- Taka decyzja to potwierdzenie potencjału portu oraz dowód na silną i stabilną współpracę z przewoźnikiem. To także oznacza możliwość powstania nowych miejsc pracy zarówno na lotnisku jak i w jego okolicach – mówi Piotr Okienczyc, prezes portu. Ryanair uruchomi z Modlina nowe połączenia do Madrytu - rejsy do stolicy Hiszpanii będą obsługiwane cztery razy w tygodniu. Zimą dalej realizowane będą także loty do Shannon, które wystartowały pod koniec marca 2014 roku. 

Od października br. pasażerowie będą mogli polecieć z Modlina do Gdańska i do Wrocławia w godzinach porannych i wrócić jeszcze tego samego dnia wieczorem. 

Przede wszystkim daje to możliwość zwiększenia ruchu lotniczego z Portu Lotniczego Modlin. To również pewność dobrze zainwestowanych pieniędzy. Lotnisko ma szansę stać się portem strategicznym, zwłaszcza jeśli chodzi o ruch niskokosztowy. Mamy dalsze ambitne plany rozwoju tego lotniska – podsumowuje decyzję przewoźnika Adam Struzik, Marszałek Województwa Mazowieckiego.

Anna Żuchlińska
Fot. Piotr Bożykgość_228db - Profil
gość_228db
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie