Air France: Obniżka cen na 80. urodziny

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
11 października 2013 13:51
Reklama

W promocji z okazji 80. rocznicy pt. "Niezliczone okazje" francuskie linie lotnicze Air France oferują bardzo atrakcyjne ceny biletów lotniczych do wybranych miast w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz do Azji i Afryki. Bilety w wyjątkowych cenach dostępne będą tylko do 22 października br.W ciągu najbliższych 11 dni przelot liniami Air France do wybranych miast na terenie Europy można kupić w cenie już od 599 PLN. Dla osób, które wybierają się w podróż międzykontynentalną ciekawą propozycją mogą być miasta w Ameryce Północnej, do których bilety na samolot dostępne są już od 1 899 PLN. Do egzotycznych miast w Ameryce Południowej można zdobyć bilet już za około 2 900 PLN. Amatorzy rajskich plaż polecą na bajeczne Wyspy Karaibskie i wyspy Oceanu Indyjskiego w cenie od 2 999 PLN. W ofercie są między innymi: Kuba, Martynika, Gwadelupa, Mauritius i wiele innych. Z kolei do Afryki urodzinowa cena przelotu to 2 139 PLN, a do Azji 1 999 PLN. Tutaj Air France poleca Bombaj, Ho Chi Minh, Pekin, czy wciąż popularny Bangkok.

Warunkiem skorzystania z promocji "Niezliczone okazje" jest zakup biletu lotniczego najpóźniej do 22 października br. Oferta obejmuje przeloty realizowane do końca marca 2014 roku, z wyłączeniem okresu od 20 grudnia br. do 8 stycznia 2014 roku.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama